Beykoz’da hafta sonu bazı yollar kapalı olacak!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan “İstanbul Oral B Boğaziçi Triatlonu” dolayısıyla 11 Eylül Pazar günü ilçedeki bazı cadde ve yollar trafiğe kapalı olacak.

Sporseverlere şehrin en güzel manzaralı parkurlarını sunan Beykoz, ikinci kez “İstanbul Oral B Boğaziçi Triatlonu”na ev sahipliği yapacak. Yerli ve yabancı yaklaşık 800 sporcu zorlu parkurlarda şampiyonluk için mücadele edecek.

Beykoz Belediyesi’nin ev sahipliğinde bu yıl 2. kez gerçekleşecek olan yarış dolasıyla ilçedeki bazı cadde ve yollar 11 Eylül Pazar günü trafiğe kapatılacak.

05.00 – 10.30 ARASI KAPALI

Yarışların güvenli ve sağlıklı bir ortamda yapılabilmesi için ilçedeki bazı yollar 05.00-10.30 saatleri arasında araç trafiğine kapalı olacak.

Beykoz’da yarış günü saat 05:00- 09:30 arasında Küçüksu – Kavacık TEM bağlantı yolu (Kavacık – Küçüksu geliş yönü) kapatılacak. Diğer yön (Küçüksu – Kavacık yönü) normal seyire devam edecek.  

TEM Otoyolu Güney şeridi Harp Akademileri ve Kavacık kavşağı arası Avrupa – Asya gidiş yönü kapatılacak. Diğer yön (Harp Akademileri – Kavacık yönü) normal seyire devam edecek.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Güney Yönü (Avrupa – Asya) saat 05:30- 09:30 arasında kapatılacak. Diğer yön (Asya – Avrupa) normal seyire devam edecek.

Saat 06:30-10:30 arasında ise Küçüksu – Körfez Cd. arası çift yön olarak araç trafiğine kapanacak.

Beykoz’da hafta sonu bazı yollar kapalı olacak!
Bizi Takip Edin