Beykoz'da ''Halk Günü'' geleneği devam ediyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in her Perşembe düzenlediği randevusuz “Halk Günü” uygulaması devam ediyor.

Beykoz Belediyesi'nin halkın dertlerine derman olmak, sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyerek çözüm oluşturmak için her Perşembe düzen

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in her Perşembe düzenlediği randevusuz “Halk Günü” uygulaması devam ediyor.

Beykoz Belediyesi’nin halkın dertlerine derman olmak, sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyerek çözüm oluşturmak için her Perşembe düzenlediği “Halk Günü” uygulaması devam ediyor.  

Halk Günü’ne gelen vatandaşlar Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’le randevu almadan görüşme imkânı buluyor. Başkan Yücel Çelikbilek, vatandaşları makamında tek tek ağırlayarak taleplerine çözüm buluyor.

Bu hafta Halk Günü’nde 150 ilçe sakinini kabul eden Başkan Yücel Çelikbilek, vatandaşları dinledi ve taleplerine yanıt verdi. Başkan yardımcıları da günün sabah saatlerini vatandaşların sorunlarını çözmeye ayırdı.  

Beykoz Belediyesi’nin Halk Günü uygulamasıyla, vatandaşla birebir iletişim kurarak, taleplerinin en kısa sürede alınması ve sorunların en hızlı şekilde çözülmesi amaçlanıyor.  

Halk Günü’ne katılan ilçe sakinleri Başkan Yücel Çelikbilek’in kendileriyle yakından ilgilendiğini ve bire bir görüşme imkanından duydukları memnuniyeti ifade ederek uygulamanın devam etmesini istiyor.  

 

Beykoz'da ''Halk Günü'' geleneği devam ediyor
Bizi Takip Edin