Beykoz'da Hanefi Dilmaç ile altı aylık baş döndürücü çalışma!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görev verdiği İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç'ın altı aylık performansı göz dolduruyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği görev ile gerçekleştirilen olağan kongrede…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görev verdiği İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ın altı aylık performansı göz dolduruyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği görev ile gerçekleştirilen olağan kongrede İlçe Başkanı seçilen Muhammed Hanefi Dilmaç, çalışmalarını kesintisiz yürütürken yerel seçimlere de yeni stratejilerle hazırlanıyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı 15 Nisan 2018’de gerçekleştirilen 6. Olağan Kongre ile göreve gelir gelmez başarılı çalışmalarıyla kendinden söz ettiren genç ilçe başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, her mahalle teşkilatının ilçe yönetimi gibi çalışmasını ve yapılanmasını hedefliyor.

Sınav başarıyla geçildi

Olağan kongrenin ardından mazbatasını dahi almadan 24 Haziran seçimlerine giren M. Hanefi Dilmaç, hazırlıksız yakalandığı seçimlerde teşkilatlarıyla birlikte önemli bir sınav verdi. İlçe Başkanı olmasının ardında Beykozlulardan olumlu ve samimi tepkiler alan Dilmaç ve yönetimi, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri’nde Recep Tayyip Erdoğan 55,9, AK Parti ise % 48 oy oranıyla Beykoz’da seçimlerden galip çıktı.

AK Beykoz, Mart 2019 seçimlerine hazır

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinin hemen ardından mola vermeden çalışmalarına devam ederek 32 mahalle başkanı ve yönetimini güncelleyen AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, her mahallede 30’ar kişilik yönetim kurulları oluşturdu. Yerel seçimlere alternatifsiz bir alt yapı hazırlayan ilçe yöneticileri, Mart 2019 seçimlerinde görev yapacak sandık başkanlarını da şimdiden belirledi.

Çalışmaların meyvesi yeni üye

Teşkilattaki 2002 ruhunu yakalamak adına uzun istişareler sonucu her mahallenin başkanını ortak akıllı tespit eden başkan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, mahalle yönetim kurulu üyeleri ile birebir mülakatlar yaparak teşkilata yeni bir hareketlilik ve aksiyon da sağladı. Mahalle yönetimlerinde özellikle bayanlara ve gençlere önem verilen AK Parti Beykoz’da, ilçe yönetim kurulu, meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları ile birlikte de bir bütünlük sağlanarak çalışmaların meyvesi üye dönüşü olarak alınıyor.

‘Beykozlunun sorunu, benim sorunumdur’

Ülke siyasetine bir olarak her hafta Salı günleri “Beykozlunun sorunu, benim sorunumdur” bakışıyla ilçe binasında vatandaşları dinleyen İlçe Başkanı Dilmaç, yüzlerce vatandaş ile bire bir görüştükten sonra sorunları ilgili başkan yönlendirerek çözüme kavuşmasını ve sonuçlanmasını sağlıyor.

Önümüzdeki günlerde mecliste yasalaşıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından çıkarılan ‘imar barışı’ konusunda Boğaziçi Öngörünüm alanlarındaki ruhsatsız yapıların da barışa dahil edilmesinde de önemli bir katkısı olan Başkan Dilmaç, tasarının önümüzdeki günlerde meclise gelerek kanunlaşacağını belirtiyor.

Hanefi Dilmaç’ın yokluğunu hissettirmediler

Geçtiğimiz haftalarda gününde Beykoz’da meydana gelen sel felaketi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı İlçe Başkanları Toplantısı için Ankara’da bulunan Başkan Dilmaç, olayı öğrenir öğrenmez Yönetim Kurulu üyelerinine Afet Koordinasyon Merkezi kurulması talimatını vermişti. İlçe yöneticileri ve mahalle teşkilatları şiddetli yağış nedeniyle oluşan selden zarar gören bölgelerde incelemelerde bulunarak mağdur olan vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşmasını sağlamıştı.

Beykoz'da Hanefi Dilmaç ile altı aylık baş döndürücü çalışma!
Bizi Takip Edin