Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'da hizmetlerimiz hız kesmeden sürecek

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçede görev yapan muhtarlar ve aileleriyle bir araya geldi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, yılın son istişare toplantısında ilçede görev yapan muhtarlar ve aileleriyle bir araya…

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçede görev yapan muhtarlar ve aileleriyle bir araya geldi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, yılın son istişare toplantısında ilçede görev yapan muhtarlar ve aileleriyle bir araya geldi. Muhtarların görüş ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen istişare toplantısına Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Muharrem Kaşıtoğlu, Mahmut Gülbasar ve Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Hüseyin Kolcu, mahalle muhtarları ve aileleri iştirak etti.

Muhtarların görev yaptıkları mahalleye dair görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Yücel Çelikbilek, ilçede yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.

Başkan Çelikbilek: ‘Organ Bağışına Öncülük Eden Muhtarlarımızı Kutluyorum’

İlçede bulunan 45 mahalleye yönelik nitelikli ve hızlı hizmet için muhtarlarla her zaman istişare halinde olduklarını belirten Başkan Yücel Çelikbilek, “Beykoz Belediyesi olarak hizmetin en kalitelisini götürme gayretindeyiz. Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’nü ilk kuran belediyeler arasında yer aldık, bununla birlikte Muhtarlık Bilgi Sistemi’ne anında entegre olduk. Tüm muhtarlıklarımıza bilgisayar hediye ettik ve bilgisayar kursu verdik. Muhtarlarımıza afet ve yangın eğitimi aldırdık. Bütün muhtarlık binalarımızın eksiklerini tamamladık. Ayrıca her ay düzenli maddi destek de oluyoruz. Bu yıl içinde muhtarlarımızla birlikte organ bağışı kampanyası düzenledik. Kendilerini bu örnek davranış dolayısıyla tekrar kutluyorum. 2016 yılının yatırım ve hizmetlerle dolu dolu geçti, bu yılda bir önceki yılı aşmayı hedefliyoruz. Tüm mahallelerimize ihtiyaçları ölçüsünde hizmetin en kalitelisini götürmek için çalışıyoruz. Mahalle hizmet tesislerimizle modern mekânlar yapmaya devam edeceğiz. Mahallelerimizin fiziki mekân ihtiyaçlarını karşılamaları için çok amaçlı salonlar ile birçok hizmetlerin vatandaşın ayağına gelmesini sağladık. Asfaltlama, merdiven ve taş kaplama çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Hizmetlerimiz hız kesmeden sürecek.” dedi.

Dernek adına bugüne kadar muhtar ve muhtarlıklara verdiği destek için Başkan Yücel Çelikbilek’e teşekkür eden Hüsnü Hüseyin Kolcu, hayırlı hizmetlerinin devamını temenni etti.

Toplantıda muhtarlar da mahallelerle ilgili taleplerini dile getirdi. Programın sonunda ise muhtarlar ve aileleri çiçek takdim edilerek uğurlandı. 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.