'Beykoz'da İftar Zamanı' BRT ekranlarında

Beykoz'da İftar Zamanı programı da BRT (Beykoz Radyo ve Televizyonu) ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Sokak İftarları” ilçede tüm neşesi ve bereketiyle sürerken, Beykoz'da İftar Zamanı programı da BRT (Beykoz Radyo ve Televizyonu)…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da İftar Zamanı programı da BRT (Beykoz Radyo ve Televizyonu) ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

“Sokak İftarları” ilçede tüm neşesi ve bereketiyle sürerken, Beykoz’da İftar Zamanı programı da BRT (Beykoz Radyo ve Televizyonu) ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Beykoz Belediyesi mescidi imamı Soner Çelebi’nin hazırlayıp sunduğu ‘Beykoz’da İftar Zamanı’ programı, Ramazan’ın eşsiz duygularını yansıtan içeriği ve birbirinden özel konuklarıyla her akşam BRT ekranlarında yayınlanıyor.

Tarihi Paşabahçe Vapuru’ndan canlı olarak yayınlanan programda her akşam konusunda uzman isimlerle Kur’an ve sünnetin ışığında oruç ibadetinin faydaları, orucun sosyal hayata getirdiği güzellikler, yardımlaşma, paylaşma, dayanışmanın önemi ele alınıyor, namaz, zekat ve sadaka gibi temel ibadet konuları konuşuluyor.

Senai Demirci BRT’de

Beykoz’da İftar Zamanı Programı’na 11 Ağustos Cumartesi günü tıp doktoru aynı zamanda program yapımcısı ve yazar olan Senai Demirci konuk olacak. Demirci BRT izleyicileri için “Ramazan’ın Penceresinden Hayat ve Ölüm” konulu bir sohbet sunacak.

Gül-i Rana Grubu’nun tasavuf müziği seçkileriyle renklendirdiği “Beykoz’da İftar Zamanı” her akşam iftardan bir saat önce Beykoz Belediyesi web sitesi ile www.brt.tv adresinde.

'Beykoz'da İftar Zamanı' BRT ekranlarında
Bizi Takip Edin