Beykoz’da iki katı fiyat farkı tepkiye neden oldu!

Beykoz’da, İBB’ye ait Hidiv Kasrı’nda bir simidin 14 liradan çayın ise 6 liradan satılması vatandaşların tepkisine yol açtı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da, kötü hizmet ve bayat ekmek iddiasıyla gündem gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) ait Hidiv Kasrı fahiş fiyatlarla yeniden gündeme geldi.

Hidiv Kasrı

BELTUR’DA SİMİT 14 ÇAY 6 TL

İBB iştiraki BELTUR A.Ş’nin işlettiği Hidiv Kasrı’nda bir simidin 14 lira bir çayın ise 6 liradan satılması görenleri şaşkına çevirdi. Vatandaşlar ise fiyatların acilen fiyatların düşürülmesini talep ediyor.

Ekrem İmamoğlu

İMAMOĞLU KAFALARI KARIŞTIRDI

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yaptığı bir paylaşımda halk ekmeğin simitten daha ucuza satıldığı söylemişti. Fakat yine İBB’ye ait BELTUR’da simidin 14 liradan satılması kafaları karıştırdı.

BELTUR fiyat tepki

BELTUR’un kötü hizmet nedeniyle de müşterilerini kaybettiği, müşterilerin memnuniyetsizlik nedeniyle bir daha BELTUR’u tercih etmediği de gelen şikâyetler arasında.

Gümüşsuyu Restoran

BEYKOZ’DA İKİ KATI FİYAT FARKI

Beykoz’un denize sıfır, konforlu ve lüks mekânları arasında yer alan Gümüşsuyu Restoran’da ise İBB’nin Hidiv Kasrı arasında iki karı fiyat farkı var.

Gümüşsuyu Restoran

GÜMÜŞSUYU RESTORAN’DA SİMİT 8 ÇAY 5 TL

Beykoz Kart ile 3 simit ve 3 çayın fiyatının sadece 29,25 lira olan Gümüşsuyu Restoran’da çay 5 lira simit 8 liradan satılıyor.

3 simit 42 lira, 3 çay ise 18 lira olan Hidiv Kasrı’nda ise simit 14 lira çay 6 liradan satılıyor.

.

.

Beykoz’da iki katı fiyat farkı tepkiye neden oldu!
Bizi Takip Edin