Beykoz’da Kastamonu hemşehri buluşması

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Kastamonu Hemşehri Buluşmaları” kapsamında ilçede yaşayan hemşehriler bir araya geldi.

Beykoz'da Kastamonu hemşehri buluşması
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından “Kastamonu Hemşehri Buluşmaları İftar Programı” düzenlendi.

Beykoz'da Kastamonu hemşehri buluşması

Programa, Cumhur İttifakı Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, MHP İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, Kastamonulu meclis üyesi adayları, muhtarlar ve sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.

Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, masaları tek tek gezerek hemşehrilerle selamlaşarak sohbet etti.

Hemşehrilere hitap eden Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, Kastamonulu Meclis Üyesi Adayları Sedat Altun, Cemal Çelik, Muhammet Kartal, Tolga Keskin ve Mustafa Kemal Turnacı’yı sahneye davet etti.

Beykoz'da Kastamonu hemşehri buluşması

31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlerin hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, “5 önce dünyanın en güzel metropol şehri olan İstanbul’un en güzel ilçesi olan Beykoz’a hizmet etme yetkisini bize vermiştiniz. O zaman şöyle demiştik; 5 yılda 15 yıllık hizmet sunacağınız Beykoz’umuza Şükürler olsun sizlerden aldığımız yetkiyle Beykoz’da hayatı daha güzel kılmak, yaşamı daha mutlu kılmak için çalıştık. Görüyoruz ki çok güzellikler oldu. Onun için sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Aydın, “31 Mart’tan sonra inşallah sizlerden alacağımız yetkiyle Kastamonulu kardeşlerimizden alacağımız destekle, İstanbul’da Murat Kurum başkanımız, burada Murat Aydın kardeşiniz Beykoz’da hayatı daha güzel kılmak istiyor. Biz bu kardeşlerimizle ve diğer meclis üyesi adayı arkadaşlarımızla ve belediyedeki çalışanlarımızla beraber inşallah sizlerden alacağımız yetkiyle sadece yol yapmak, park yapmak, çöp toplamakla ilgili söz vermiyoruz. Belediyeler bunu zaten yapacaklar. Yapması da icap eder. Biz bunun dışında geleceğe ne bırakabiliriz? Şu evlatlarımız için gençlerimiz için neler ortaya koyabiliriz? Onların yarınlarını güzel kılmak adına Beykoz özelinde ne yapabiliriz? Onun derdiyle dertleniyoruz.” dedi.

Beykoz'da Kastamonu hemşehri buluşması

Konuşmaların ardından meclis üyesi adayları kendilerini tanıtarak, 31 Mart’ta Murat Aydın’a ve Murat Kurum’a destek istedi.

Program, toplu hatıra fotoğrafları eşliğinde son buldu.

Beykoz’da Kastamonu hemşehri buluşması

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin