Beykoz’da kentsel dönüşüm binaları hızla yükseliyor

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Tokatköy Kentsel Dönüşüm Projesi’ndeki çalışmaları incelemek için şantiye alanını gezdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozluları depreme dayanıklı evlere ve güvenli yaşam alanlarına kavuşturacak Tokatköy Kentsel Dönüşüm Projesi hız kesmeden devam ediyor.

Tokatköy Kentsel Dönüşüm Projesi

Bu kapsamda, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve Başkan Yardımcısı Engin Köklü, Tokatköy Kentsel Dönüşüm Projesi’nin gerçekleştiği şantiye alanını ziyaret ettiler.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın

Başkan Murat Aydın, çalışmaların son halini inceleyerek inşaat sürecine dair yetkililerden bilgi aldı.

Beykoz Tokatköy Kentsel Dönüşüm Projesi Temel Atma Töreni

776 KONUT VE 47 İŞYERİ

Beykoz’da ilk ve Türkiye’ye örnek olacak proje kapsamında Tokatköy Mahallesi’ndeki 82 bin 792 m2’lik kentsel dönüşüm alanında toplam 776 yeni konut ve 47 de iş yeri yapılacak.

20 YILLIK VADE VE UYGUN ÖDEME

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un katıldığı temel atma töreniyle inşası başlayan evler hak sahiplerine 20 yıllık vade ve uygun ödeme koşullarıyla teslim edilecek. Kentsel dönüşüm anlamında ilçe için dönüm noktası olacak proje tamamlandığında hak sahipleri depreme dayanıklı modern konutlarıyla birlikte tapularına da kavuşacak.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın

“BİNALAR HIZLA YÜKSELİYOR”

Sosyal medya platformundan paylaşım yapan Başkan Aydın, Tokatköy Kentsel Dönüşüm Alanı’nda çalışmaların son halini inceledik. Hamdolsun, binalar hızla yükseliyor. Söz verdiğimiz gibi projeyi kısa sürede tamamlayıp, hemşehrilerimizi güvenli, içinde huzurla yaşayacakları konutlarına kavuşturacağız inşallah.” ifadelerini kullandı.

.

.

Beykoz’da kentsel dönüşüm binaları hızla yükseliyor
Bizi Takip Edin