Beykoz’da kimsenin adamı olmadık!

CHP Beykoz’da kongrede yarışacak üç adaydan biri olan Mahir Taştan, ilçe başkan adaylığını açıkladı.
  • 13.08.2023 20:26:06

CHP Beykoz’da eski İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün görevden alınmasının ardından atanan İlçe Başkanı Mahir Taştan, 20 Ağustos’ta gerçekleşecek kongrede başkanlık için adaylığını açıkladı.

İlçe başkanlığından gerçekleşen programa, diğer ilçe başkan adaylarından Cemal Sataloğlu ve Temel Karadeniz de katıldı.

“BEYKOZ’DA MÜCADELE AZMİNE SAHİBİZ”

Partilere hitap eden Mahir Taştan, “Nasıl hep birlikte 2019’da İBB’yi kazandıysak aynı heyecanlı Beykoz Belediyesi’ni CHP’li belediye yapma kararına sahibiz. Örgütümüzü ayağa kaldırmaya ve bu inanca sahibiz. Tüm Beykoz’u kucaklamaya ve tüm Beykoz’da mücadele etme azmine sahibiz.” dedi.

“KİMSENİN ADAMI OLMADIK”

Taştan, “90’lı yılları iyi hatırlıyorum. Şevket Arıkan belediye başkanlığını aldığından bu yana partinin içerisinde oldum. Şunu iyi bilirim ki kazanılsa da kaybedilse de aslolan örgüttür, her zaman örgütlü mücadeledir. Biz örgütlü mücadeleden pes etmedik, pes etmeyeceğiz. Biz kimsenin adamı olmadık, olmayacağız. Biz, Cumhuriyet Halk Partiliyiz. Biz, Mustafa Kemal Atatürk’ün askeleriyiz.” diye konuştu.

“BEYKOZ’U CHP’YE KAZANDIRAN BAŞKAN VE YÖNETİMİ OLMAK İÇİN GELİYORUZ”

“6 yıl boyunca ayrıştırıldık, çok kırıldık.” diyen Taştan, “Şimdi birlikte zamanı. Şimdi hep birlikte CHP’yi Beykoz’da ayağa kaldırma zamanı. Kalkın ayağa, CHP’yi şahlandırma zamanı. Yeniden enerjik, heyecanlı, inançlı olma zamanı. Halkın partisini halktan uzaklaştıran, kaçıran bir ilçe yönetimi değil, halkın içinde olan, bütünleşen bir ilçe yönetimi kurma zamanı. Geçmişini bilen, geleceği kuran bir ilçe yönetimi olacağız. İlçemizi denetleyen denetim kurulları oluşturacağız. Komisyonlarımızı aktif şekilde çalışması için teşvik edeceğiz. Partimiz herkese açık olacak. Örgütümüzü bölmeyip barıştırmaya geliyoruz. Umutlarımızı paylaştırmaya ve geleceğimizi birlikte kurmaya geliyoruz. Partimiz için her türlü olumlu değişimin öncülüğünü yapmaya geliyoruz. Ben ve yönetimim CHP Beykoz İlçe Başkanlığında planlı, programlı ve vizyona bakış açısıyla Beykoz Belediyesi’ni partimize kazandıran ilçe başkanı ve yönetimi olmak için geliyoruz.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Beykoz’da suya zam geldi!
  • 13.06.2023 00:00:00