Beykoz’da kültür sanat etkinlikleri belli oldu!

Beykozluları edebiyattan müziğe tiyatrodan sinemaya zengin içerik ve nitelikli etkinliklerle buluşturacak yeni kültür-sanat etkinlikleri Kasım ayı takvimi belli oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlçenin kültür-sanat hayatına canlılık getirecek, tiyatro oyunlarıyla başlayacak etkinlikler sezon boyunca söyleşiler, konserler, anma programları, edebiyat okulu, seminer ve atölye çalışmalarıyla zenginleşecek.

Beykoz Belediyesi, kültür-sanat dostlarını bu sezon, Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi, Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi, Mehmet Akif Ersoy Şiir Müzesi, Şeyh Edhem Sırrı Efendi Kültür Evi ve Hafız Mehmet Efendi Kültür Evi olmak üzere 5 farklı mekânda ağırlayacak.

Yeni kültür-sanat sezonunda her yaştan ilçe sakini kendi dünyasına hitap eden, keyifle katılabileceği etkinlikler bulacak.

Beykoz Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri

KASIM AJANDASI DOPDOLU

1 Kasım 2022 Salı akşamı, Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi’nde saat 20:00’de sahnelenecek, Mahşer-i Cümbüş adlı yetişkin tiyatrosuyla başlayacak Kasım Ayı Ajandası dopdolu hazırlandı.

Beykoz Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri

Katılımcılara şiir şöleni sunacak “Anma Programları” kapsamında, Türk Şiiri’nin 2 usta ismi Orhan Veli Kanık ve Sezai Karakoç, kendilerine özel günlerde, yazın hayatları, hafıza ve gönüllere de yer bulan mısralarıyla anılacak.

Kardeş ülke Azerbaycan’ın Tarihi Karabağ Zaferi’nin 2. Yıl dönümü de özel bir etkinlikle kutlanacak.

Edebiyat, sanat ve gündeme dair konuların konuşulacağı “Söyleşiler” başlığında, Uzman Aile Danışmanı ve Yazar, Hatice Kübra Tongar, “Atalarımızdan Kalan Yaraları İyileştirmek: Çeyiz” söyleşiyle yer alacak.

Bir birinden değerli yazar ve akademisyenlerin katılacağı “Edebiyat Okulu” ise kitap kritikleri ve tanıtımları, söyleşiler ve dergi günleriyle edebiyatseverleri ağırlayacak.

“Edebiyat Atölyeleri” ise Osmanlı Türkçesi’nden felsefeye geniş bir perspektif sunacak.

Beykoz Kart

BİLETLER ÇEVRİMİÇİ SATIŞTA

İlçe sakinleri tüm etkinlik biletlerini kultursanat.beykoz.bel.tr adresi üzerinden veya etkinlik günü salonlara kurulan gişelerden temin edebilecek.

BEYKOZ KART SAHİPLERİNE AYRICALIK

Bilet fiyatları, yetişkinler için 20 TL, çocuklar için 10 TL,  konserler için ise 10 TL olarak belirlendi.

Beykoz Kart sahipleri tüm oyun ve etkinlikleri yüzde 50 indirim avantajıyla izleyecek.

Beykoz’da kültür sanat etkinlikleri belli oldu!
Bizi Takip Edin