Beykoz'da muhtarlık binaları yenileniyor

Beykoz Belediyesi ilçe sakinlerinin mahallelerindeki ilk hizmet başvuru noktası olan muhtarlık binalarını yenileyerek ilçeye kazandırılıyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi ilçe sakinlerinin mahallelerindeki ilk hizmet başvuru noktası olan muhtarlık binalarını yenileyerek ilçeye kazandırıyor, vatandaşlar işlemlerini bakımlı ve nezih ortamlarda yapıyor.

Muhtarlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde, 45 mahalle muhtarlığıyla işbirliği ve iletişim halinde çalışan Beykoz Belediyesi vatandaşlara ve muhtarlara hizmet kolaylığı getirirken binaların fiziksel ihtiyaçlarını da karşılıyor.

İlçedeki kamu binalarına verilen destek kapsamında mahalle muhtarlarından gelen talepler alınarak gerekli tespitlerin yapılmasının ardından tadilat ve yenileme çalışmaları başlıyor.  Zerzevatçı Muhtarlığı’nda çalışmalarını tamamlayan Beykoz Belediyesi, muhtarlık hizmet odası, mutfak ve tuvaletini yeniledi. Ayrıca muhtarlığın giriş merdivenleri de yapıldı. 

Tek odalı olarak hizmet veren Bozhane Muhtarlığı iki oda şeklinde projelendirilerek doğramaları ile seramik kaplamaları değiştirildi ve boyandı. İlçenin en merkezi noktasında bulunan Kavacık Muhtarlığı’nın ise çatısı yenilendi, tuvaleti elden geçirildi ve ilçe sakinlerine daha iyi hizmet için elektrik tesisatı değiştirildi.

Beykoz'da muhtarlık binaları yenileniyor
Bizi Takip Edin