Beykoz'da Ramazan'ın güzellikleri birlikte yaşanıyor

Beykoz Belediyesi, bu yıl da sokaklarda kurduğu Ramazan sofralarıyla mahalleleri renklendiriyor.

Her akşam farklı bir mahallede iftar uygulamasıyla Ramazan Ayı'nda vatandaşlarla buluşan Beykoz Belediyesi, bu yıl da sokaklarda kurduğu Ramazan sofraları

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi, bu yıl da sokaklarda kurduğu Ramazan sofralarıyla mahalleleri renklendiriyor.

Her akşam farklı bir mahallede iftar uygulamasıyla Ramazan Ayı’nda vatandaşlarla buluşan Beykoz Belediyesi, bu yıl da sokaklarda kurduğu Ramazan sofralarıyla mahalleleri renklendiriyor.

Beykoz Belediyesi tüm mahallelerde 30 gün boyunca düzenlenecek “Sokak İftarları” programlarıyla iftar sofralarında binlerce ilçe sakinini ağırlıyor. On bir ayın sultanı Ramazan’ın ilk haftasında Elmalı, Örnekköy, Zerzevatçı, Kavacık, Ortaçeşme, Yenimahalle, Gümüşsuyu mahallelerinde 10 bin kişi, aynı sofra etrafında toplanarak iftar sevincini hep birlikte yaşadı.

Yücel Çelikbilek: “Ramazan’ın Güzelliklerini Birlikte Yaşıyoruz”

Her akşam farklı bir mahallede farklı bir mekânda kurulan sokak iftarlarının oldukça renkli geçtiğini kaydeden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Her akşam vatandaşlarımızla kendi mahalleleri ve kendi sokaklarında iftar yapıyoruz. Çocuklar ve hanımlar için de Ramazan’a ait kültür programlarımız devam ediyor. Ramazan Ayı’nın güzelliklerini hep birlikte yaşıyoruz” dedi. 

Beykoz'da Ramazan'ın güzellikleri birlikte yaşanıyor
Bizi Takip Edin