Beykoz'da sağlık çalışanlarını duygulandıran sürpriz

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları, sağlık çalışanlarına moral vermek ve teşekkür etmek için evlerinde hazırladıkları yiyecekleri Beykoz Devlet Hastanesi'ndeki görevlilere ikram etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahraman sağlık çalışanlarımız koronavirüsle mücadelede en zorlu görevi yürütüyor, hayat kurtarmak için canla başla çalışıyor. AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları üyeleri de sağlık çalışanlarına moral vermek ve teşekkür etmek için evlerinde hazırladıkları yiyecekleri pandemi hastanesi olan Beykoz Devlet Hastanesi'ndeki görevlilere ikram etti.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları üyeleri, yeni tip koronavirüs ile mücadele edilen bu günlerde, duygulu bir paylaşıma ev sahipliği yaptı. Beykozlu AK kadınlar hastanede çalışan personel için tepsi tepsi börekler, poğaçalar ve ev yapımız lezzetli yiyecekler pişirdi. Paketlenerek hastaneye gönderilen yiyeceklerin içinden çıkan not kağıtları da sağlık çalışanlarını oldukça duygulandırdı.

Gaye Zayıf: Her daim yanınızda olacağız

Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ise bu süreçte ikramlarıyla sağlık çalışanlarının her daim yanında olacaklarını söyleyerek, “Beykoz’umuzun sağlık çalışanlarına sevgi ve dualarımızla. Tüm dünyanın zorlu bir süreçten geçtiği bu günlerde kahramanca ve fedakarca görevini yapan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Hakkınız ödenmez. İyi ki Varsınız.” ifadeleri kullandı.

YİYECEK PAKETLERİNE YAZILAN BAZI NOTLAR İSE ŞÖYLE:

“Sizler görevde bizler duada… Ayağınıza taş, gözünüze yaş değmesin…”

“Beykoz’un güzel kahramanları hakkınız ödenmez. İyi ki varsınız dualarımız sizinle…”

“Bazı kahramanların pelerinleri yoktur. Bizler onlara sağlıkçı deriz. İy ki varsınız…”

“Tüm sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Yüreğinize sağlık…”

“Sizler bu süreçte yeryüzünün görünen meleklerisiniz. Sizlere sonsuz minnettarız. Hepinize çok teşekkür ederiz. “

Beykoz'da sağlık çalışanlarını duygulandıran sürpriz
Bizi Takip Edin