Beykoz’da sevgi var engel yok!

Beykoz’da, “Dünya Engelliler Haftası” (10-16 Mayıs), sevgi ve eğlence dolu bir programla kutlandı. AKDEM’de sanat ve müzik eğitimi alan çocukların renkli gösteriler sunduğu etkinlikte Karadeniz Müziği’nin güçlü sesi İsmail Türüt konser verdi.

Beykoz’da sevgi var engel yok!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birleşmiş Milletlere üye ülkelerde engelli bireylerle ilgili farkındalık oluşturmak ve sorunlara çözüm bulmak için her yıl kutlanan “Dünya Engelliler Haftası”nda Beykoz engelli çocukların seslerini duyurduğu anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Beykoz Belediyesi AKDEM

BEYKOZ SAHİLİ ŞENLENDİ

Beykoz Belediyesi ve Türkiye Beyaz Ay Derneği tarafından “Beykoz’da Sevgi Var Engel Yok” temasıyla ilçe sahilinde düzenlenen etkinlik, halk dansları, ritim gösterileriyle ve sanat atölyeleriyle şenlik havasında geçti.

Beykoz'da sevgi var engel yok!

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Manolya Demirören, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Müşerref Pervin Tuba Durgut ve Serkan Bayram, Türkiye Beyaz Ay Derneği Başkanı Lokman Ayva, engelli derneklerinin başkanları da sahilde çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi.

Beykoz'da sevgi var engel yok!

ANNELER GÜNÜ KUTLANDI

Beykoz Aile Kadın Destekleme Merkezi (AKDEM) Engelsiz Halk Oyunları öğrencilerinin gösterileriyle alkış aldığı etkinlikte, alanda kurulan ahşap boyama, ebru, seramik ve bahçecilik stantları ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Beykoz Belediyesi AKDEM

AKDEM Müzik Grubu ise hareketli ve renkli ritim gösterisinin ardından sahnede açtığı “Anneler Günü” pankartı yla gönülleri fethetti.

Beykoz Belediyesi AKDEM

Engelli çocukların yeteneklerini sergileyerek topluma farkındalık mesajları verdiği etkinlik katılımcılar keyifli bir gün yaşattı.

ismail türüt beykoz konser

Aileleriyle birlikte sahile gelen çocuklar etkinliğin sonunda Karadeniz Müziği’nin sevilen ismi İsmail Türüt’ün hareketli türküleriyle eğlendi.

Beykoz Belediyesi AKDEM

Beykoz Belediyesi ise alanda Osmanlı macunu ve pamuk şeker ikram etti.

.

.

Beykoz’da sevgi var engel yok!
Bizi Takip Edin