Beykoz’da STK’lardan darbe imalı bildiriye tepki!

Beykoz’da Sivil Toplum Kuruluşları, bildiri yayınlayan 104 emekli amirale tepki göstererek basın açıklaması gerçekleşirdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da Sivil Toplum Kuruluşları, bildiri yayınlayan 104 emekli amirale tepki göstererek basın açıklaması gerçekleştirdi. 

Beykoz’daki Sivil Toplum Kuruluşu bir araya gelerek 104 emekli amiralin imzası bulunan bildiriye tepki göstererek basın açıklaması gerçekleştirdi. Eğitime Destek Platformu Beykoz İlçe Koordinatörü Fatih Sağlam tarafından ortak bildiri okunarak “Bizler vatan nöbetinin başındayız” yazılı pankart açıldı.

Beykoz Merkezi Camii önünde gerçekleştirilen etkinliğe, TÜGVA, KADEM, TÜRGEV, İlim Yayma Cemiyeti, ÖNDER ve Ensar Vakfı’nın bulunduğu 29 Sivil Toplum Kuruluşu, dernek temsilcileri ve ilçe sakinleri katıldı.

Eğitime Destek Platformu ve Milli İrade Platformu’nun ortak bildirisini okuyan, Eğitime Destek Platformu Beykoz İlçe Koordinatörü Fatih Sağlam, “15 Temmuz’da verilen dersi idrak etmekten uzak olanlar bir gece vakti toplanıp bu milletin iradesine karşı bildiri yayınlama cür’etine ve hadsizliğine kalkışmışlar!” dedi.

“HODRİ MEYDAN”

Fatih Sağlam, konuşmasına şöyle devam etti: “Millet iradesine karşı hala bu anti demokratik girişimlerden, darbe imalı bildirilerden, milletin kendilerine verdiği rütbeleri millete karşı kullanmaya kalkanlardan bir sonuç alabileceğini düşünenler varsa, onlara ve tüm uzantılarına karşı buradan ilan ediyoruz: Hodri Meydan!” Milletimizin emrinde ve hizmetinde olmayı en yüksek rütbe, en büyük şeref ve şan kabul eden Sivil Toplum Kuruluşları olarak dün olduğu gibi bugün de vatan nöbetindeyiz. Dâhili ve harici bütün bedhahlar ve onların her türlü uzantıları bilmelidir ki biz gerektiğinde “Bin gider bir döneriz ama zaferle döneriz.”

Beykoz’da STK’lardan darbe imalı bildiriye tepki!
Bizi Takip Edin