Beykoz’da ücretsiz kış spor eğitimleri başlıyor

Beykoz’da çocuk ve gençleri sporla buluşturacak, yeni yetenekleri geliştirip keşfetme imkânı sunacak ücretsiz “Kış Spor Eğitimleri” kayıt dönemi başladı.

Beykoz’da ücretsiz kış spor eğitimleri başlıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin sporla içi içe sağlıklı nesiller yetiştirmek, çocuk ve gençlerin fiziksel ve ruhsal gelişimlerini desteklemek amacıyla 11 farklı branşta açtığı ücretsiz “Kış Spor Eğitimleri” için kayıt dönemi başladı.

4-14 YAŞ ARASI YARARLANABİLECEK

Kickboks, yelken, voleybol, basketbol, güreş, karate, taekwondo, jimnastik, masa tenisi, kano branşlarında ve oyun grubunda açılacak eğitimler dalında uzman antrenörler eşliğinde yapılacak.  

OYUN GRUBU VE JİMNASTİK

Çocuklara sporu sevdirecek eğitimler arasında yer alan jimnastik branşından 5-7 yaş grubu, oyun grubundan 4 yaş, diğer branşlardan 7-14 yaş grubu yararlanabilecek.  

OKUL VE SOSYAL HAYATA DESTEK

2 Aralık’ta başlayacak olan eğitimler sportif ve rekabetçi ortamıyla çocukların sağlıklı gelişimlerinin yanı sıra okul başarılarını destekleyecek eğitimler katılımcıların sosyalleşmelerine de katkıda bulunacak.  

YILDIZ SPORCULAR YETİŞECEK

Antrenörler tarafından eğitimlerde yetenekli görülen çocuklar, yıldız sporcular yetiştiren Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (Beykoz GSK)’ya, okul ve akademilere yönlendirilecek.

BAŞVURULAR ONLINE

Kış Spor Eğitimleri’nden yararlanmak isteyenler etkinlik.beykoz.bel.tr adresinde çevrimiçi başvuru yapabilecek. Başvuru sırasında, eğitim alacak çocuk adına üyelik oluşturulması gerekiyor.

Bilgi İçin:

Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi

444 6 661

 

 

Beykoz’da ücretsiz kış spor eğitimleri başlıyor
Bizi Takip Edin