Beykoz’da ücretsiz kültür gezileri başlıyor!

Beykoz’da kültür ve tarihe dikkat çekerek ilçe sakinlerini bilinçlendirmek amacıyla düzenlenen ücretsiz kültür gezileri başlıyor.
  • 16.01.2022 00:00:00

Beykoz’da kültür ve tarihe dikkat çekerek ilçe sakinlerini bilinçlendirmek amacıyla düzenlenen ücretsiz kültür gezileri başlıyor. 

galeri isbeykoz da ucretsiz kultur gezileri basliyor 1766

Beykoz Belediyesi tarafından ilçe sakinleri arasında tarih ve kültür bilinci oluşturmak amacıyla düzenlenen geziler 1 Şubat Salı 2022 tarihi itibariyle Salı, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi, Pazar günleri gerçekleştirilecek.  

Ziyaret noktalarında şehrin tarihi ve gelişimi hakkında bilgi alacak ilçe sakinleri, Mevlana’nın 700 yılı aşkın bir süredir dünyayı kuşatan hoşgörü iklimine yakından tanıklık edecek.  

Kayıt Başlangıç Tarihi: 18 Ocak 2022 Salı

Kayıt Yeri: Beykoz Belediye Resepsiyon

SERVİS VE İKRAM

YHT konforuyla yapılacak turalara katılmak isteyenler, gezi günlerinde Beykoz Belediyesi önünden Saat 05:30’da kalkacak servislerle Söğütlüçeşme Hızlı Tren İstasyonu’na götürülecek.  

Buradan TCDD’nin 06:55 tarifeli treniyle hareket edecek ziyaretçiler saat 11:51’de Konya’ya varacak.  

Gezi programı uyguladıktan sonra Konya Hızlı Tren İstasyonu’ndan18:25 kalkışlı trenle hareket edilerek 23:20 sıralarında Söğütlüçeşme Hızlı Tren İstasyonu’na varılacak. Servis araçları ziyaretçileri tekrardan Beykoz Belediyesi önüne bırakacak.  

Beykoz Belediyesi gezide misafirlere sabah, öğle ve akşam çeşitli ikramlarda bulunacak.  

GEZİYE KAYIT YAPTIRMAK İÇİN İSTENEN BİLGİLER 

Ad Soyadı,T.C. Kimlik No, HES Kodu, Cep Telefonu Numarası, Doğum Tarihi (Gün, ay, yıl)

TCDD TARAFINDAN BELİRLENEN KURALLAR

YHT, anahat ve bölgesel trenlerimizde seyahat için negatif pcr test zorunluluğu kaldırılmıştır. Tüm bilet işlemlerinizde ve trenlerimize binerken hes kodu ibraz etmeniz yeterlidir.

KAYIT: Beykoz Belediyesi Ana Hizmet Binası/RESEPSİYON  

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.  

İlgili Haberler