Beykoz'dan Babaeski'ye ''Komşuluk'' iftarı

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın başlattığı ‘İstanbul Komşularıyla Daha Güzel' sloganıyla Beykoz teşkilatı Babaeski’de iftar verdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın ‘İstanbul Komşularıyla Daha Güzel' sloganı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın başlattığı ‘İstanbul Komşularıyla Daha Güzel’ sloganıyla Beykoz teşkilatı Babaeski’de iftar verdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın ‘İstanbul Komşularıyla Daha Güzel’ sloganıyla başlattığı çalışma kapsamında Kırklareli Babaeski’de Beykoz ve Başakşehir ortka çalışma yaparak iftar yemeği verdi.

Kırklareli Babaeski’nin Hacıhasan Mahallesi’nde iftar sofraları kurularak ilçede canlanan dayanışma, paylaşma ve yardımlaşma kültürü kilometre uzaklara taşındı. 

İftardan saatler önce Babaeski’ye giden AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, meclis üyeleri ve mahalle teşkilatlarından oluşan Beykoz heyeti  burada İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, CHP’li Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı ve Cumhuriyet Savcısı Abdullah Akın Çiçek ve ilçe esnafıyla bir araya gelerek herkese hayırlı Ramazanlar diledi.

Hacıhasan Mahallesi’nde verilen iftara, AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal katıldı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, Ramazan’ın uzak yakın tüm Müslümanları kapsadığını ve uzaklık kavramının bu kutsal ayda azaldığını hatırlatarak herkesi Arakan’da zulme uğrayan Müslümanlar’a yardım elini uzatmaya çağırdı.

Trakya Bölgesi’nde verilen iftarla komşuluk kültürünü yaygınlaştırmayı, komşularla aynı sofrada oturup kucaklaşmayı amaçladıklarını belirten Babuşçu Ramazan Ayı’nın güzelliklerini tüm Tarkya bölgesini kapsayacak etkinliklerle devam edeceğini söyledi.  

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise 4 yıldan bu yana ilçede Sokak İftarları düzenlediklerini ve artık  ilçe sınırlarını aştıklarını belirterek il başkanlığının öncülüğünde düzenlenen organizasyonda yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Beykoz'dan Babaeski'ye ''Komşuluk'' iftarı
Bizi Takip Edin