Beykoz'dan bir milletvekili adayımız var diyebilirsiniz!

Beykoz Çubuklu Mahallesi'nde ikamet eden AK Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı Dr. Hasan Sert: ‘Beykoz'dan bir milletvekili adayımız var diyebilirsiniz'

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 7 Haziran seçimlerine yönelik hazırlıklarını ve…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Çubuklu Mahallesi’nde ikamet eden AK Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı Dr. Hasan Sert: ‘Beykoz’dan bir milletvekili adayımız var diyebilirsiniz’

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 7 Haziran seçimlerine yönelik hazırlıklarını ve çalışmalarını sürdürüyor. Yeni bir seçim çalışması daha olan Paşabahçe Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştiren AK Parti Teşkilatı, bu açılışı ise 13.sıradan Birinci Bölge Milletvekili Adayı ve Beykoz’da ikamet eden Dr. Hasan Sert ile gerçekleştirdi.

Açılışa Hasan Sert’in yanı sıra; AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler ve parti üyeleri de hazır bulundu.Açılışta konuşan Hasan Sert, Beykoz’un hizmetkarı olduğunu söylerek, tüm parti mensuplarını 7 Haziran seçimleri için çok çalışmaya davet etti.

Açılış konuşmasını Paşabahçe Mahalle Başkanı Dinç Gültekin yaptı. Kısa bir konuşma gerçekleştiren Gültekin; her hafta Çarşamba günü bürolarında seçim toplantıları yaptıklarını ifade ederek, hedeflerinin 7 Haziran seçimleri ve daha sonra gerçekleşecek olan 2023 seçimleri olduğunu söyledi.

Yücel Çelikbilek: Hedefimiz, İstanbul’da da, Beykoz’da da yüzde 60!

Gültekin’in konuşmasının sonrasında sözü alan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, seçim bürosunun hayırlara vesile olmasını temenni ederek, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Arzumuz Paşabahçe’mizi bu dönem daha da farklı noktalara taşımak. Arkadaşlarım inşallah güzel bir mekanda hizmet edecekler. Allah’tan niyazımız, bu 7 Haziran seçimlerinin ülkemize hayırlar getirmesidir. Kalan 49 günümüzü büyük bir gayretle geçirmemiz gerekiyor. Eğer bu 49 günü gayretli geçirmezsek, daha sonra çok 49 günleri ararız diye insan endişe edebiliyor. Hamdolsun, biz bu 49 günü dolu dolu geçireceğiz. Hedefimiz İstanbul’da yüzde 60, Beykoz’da yüzde 60. Genel Başkanımız Türkiye için genel kanaatinin yüzde 55 olduğunu söyledi. Artık Türkiye’nin yeni bir anayasaya, yeni bir sisteme ihtiyacı var. Bunu ancak bu şekilde gerçekleştirebiliriz”.

Mustafa Gürkan: Paşabahçe’de her seçimde oylarımızı arttırıyoruz!

İlçe Başkanı Mustafa Gürkan’da şunları söyledi: “Yeni Türkiye, yeni İstanbul, yeni Beykoz, yeni Paşabahçe yolunda yaklaşık 10 gündür yola çıktık. Bugünde bu yolculuğun bir halkası olan seçim irtibat büromuzun açılışını yapıyoruz…AK Parti Türkiye’de birliğin, beraberliğin, refahın sigortasıdır. İnşallah bu seçim ile beraber Türkiye siyasetinde ilk kez yeni bir zafer halkası kazanacağız. Paşabahçe’de her seçimde oylarımızı arttırıyoruz. İnşallah bu seçimde Paşabahçe bu semte birinci mahalle olacaktır. Artık Paşabahçe’de birinci parti olmaya çok az kaldı! Beykoz yüzde 60’ı alacağız ve buradan Sayın Genel Başkanımız ile bu hareketin lideri Sayın Cumhurbaşkanımıza çok güçlü bir selam göndereceğiz”.

Hasan Sert: Beykoz’un ve İstanbul’un emrindeyim!

Aslen Konyalı olan ama Beykoz Çubuklu Mahallesi’nde ikamet eden AK Parti Birinci Bölge Milletvekili Adayı Dr. Hasan Sert, tüm Beykozlulara; ‘Göğsünüzü gere gere artık Beykoz’dan bir milletvekili adayımız var diyebilirsiniz’ diyerek seslendi. Beykoz’un hizmetkarı olduğunu vurgulayan Sert: “Bu seçim sürecinde Beykoz’da özellikle teyamül yoklamaları sırasında bütün ilçelere gidip, kendimizi tanıtmaya çalışırken, yapmış olduğumuz çabalar sırasında özellikle Beykoz’da İlçe Başkanımıza beni ve ekibimi güzel karşıladığından ötürü teşekkür ediyorum. İnşallah 13.sıradan aday olarak Beykoz’un ve İstanbul’un emrinde olduğumu söylemek istiyorum. Beykozlu hemşerilerimle buluşmayı inanın dört gözle bekliyordum. Burada olmaktan son derece mutluyum. Başka ilçelerde de görevlerimiz var, Birinci Bölge SKM bize planlar yapıyor. Sanırım 1-2 kez daha buraya gelebilirim. AK Parti Teşkilatları yurtdışına ağırlık verecek çünkü, oy verme işlemleri daha önce başlıyor. Gelemesek bile her zaman sizin yanınızda olduğumu bilmenizi istiyorum” dedi. Kökünden beri AK Partili olduğunu da sözlerine ekleyen Sert, şahsi beklentiler içinde olmadığını belirterek, Türkiye’nin güçlenmesi adına çalışmalar yapacağını söyledi. 

Beykoz'dan bir milletvekili adayımız var diyebilirsiniz!
Bizi Takip Edin