Bizler mazisi temiz iki büyük gücün ittifakıyız!

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Milli İttifak ile ilgili ortak basın açıklaması yaptı.

Saadet Partisi İlçe Başkanlığı ve Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanlığı, Milli İttifak ile ilgili kamuoyuna basın

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Milli İttifak ile ilgili ortak basın açıklaması yaptı.

Saadet Partisi İlçe Başkanlığı ve Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanlığı, Milli İttifak ile ilgili kamuoyuna basın aracılığı ile bilgi verdi. Saadet Partisi’nin Kavacık’ta bulunan ilçe binasında düzenlenen toplantıya; BBP İlçe Başkanı Melih Perçin ve parti üyeleri ile Saadet Partisi İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ve parti üyeleri katıldı.

7 Haziran seçimlerine yönelik ittifak sağlayan iki parti de bu seçimin Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimi olduğunun altını çizdi.

Melih Perçin: MHP başta olmak üzere tüm sağ partilere çağrıda bulunduk!

Toplatının açılış konuşmasını gerçekleşiren Saadet Partisi İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, sözü ‘kardeş ittifak partisi’ olarak tabir ettiği BBP İlçe Başkanı Melih Perçin’e verdi.  Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı ve Muhsin Yazıcıoğlu’nu rahmetle ve minnetle anarak sözlerine başlayan Perçin, şunları söyledi: “7 Haziran seçimlerine gidilirken ülkemizde, iktidar ve meclisteki partilere mahkummuş gibi bir algı oluşturulmaktadır. Vatandaşlarımız kerhen de olsa bu partilere oy atmaya zorlanmaktadır. Artık insanımızın gönül rahatlığı ile oy verebileceği bir Milli İttifak söz konusudur.  İnşallah bu Milli İttifak Türkiye üzerinde oynanan oyunları bozacak bu vurguncu, hırsız, yağma düzenini de yerle bir edecektir. Cemil Meriç, ‘Zulmün olduğu yerde tarafsızlık namussuzluktur’ demiştir. Bizler doğruya doğru, yanlışa yanlış deriz. Bu bizim Muhsin-i duruşumuzdur. Bu Milli İttifakın oluşması içinde başta MHP olmak üzere bütün sağ partilere seçim ittifakı şimdi olmayacaksa ne zaman olunacak diye çağrıda bulunduk. Biz Büyük Birlik Hareketi olarak tarafımızı eğilmeden, bükülmeden, kıvırmadan hiçbir şart öne sürmeden belli ettik. İlkeli ve seviyeli bu Milli İttifakın milletimize hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Niyetimiz halis, takdir Yaradan’ındır”.

Şeref Kaçmaz: Bu ittifak, mazisi tertemiz iki büyük gücün ittifakıdır!

Daha sonra sözü alan Saadet Partisi İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz da: “BBP, bu ittifak süresince bize göre çok mühim fedakarlıkta bulunmuştur. Bizde seçim süreci boyunca elimizden gelen en güçlü gayreti sarf ederek, büyük fedakarlıklar göstereceğimize söz veriyoruz. Bu ittifak, tarihlerinde hiçbir karanlık leke olmayan, mazileri tertemiz, her fırsatta vatana ve millete hizmet etmiş iki büyük gücün ittifakıdır. Önümüzdeki seçimler, Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimleri. Sadece Türkiye için değil, Ortadoğu için, İslam coğrafyası için, sömürülmüş ülkeler için ve bütün dünya için Türkiye’de yapılacak olan 7 Haziran seçimleri çok önemlidir. Belki yeni dünyanın şekillenmesi bu seçimlerin sonucunda olacak…Milletin içinden gelmiş, yeryüzünde hakkın ve adaletin temsilcisi olmuş iki kardeş gücün ittifakıdır. Bütün İstanbul’a ve Beykoz’a sesleniyoruz: Büyük Birlik Partimiz ve Saadet Partimiz, geçmişte Refah Partimiz bir araya gelerek, güç birliği yaparak hakka, hukuka imza attılar. Bizim geçmişte yaptıklarımız, gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır. Aziz mileltimiz bize yeniden görev verirse, şu an iktidarda olanların hayal bile edemeyeceği hayırlı hizmetleri, teknolojik kalkınmayı, fabrikaların nasıl yapıldığını, adil ekonomik düzenin nasıl kurulduğunu, gelir dağılımının nasıl adaletli bir şekilde sağlandığını, ceza evinin nasıl boşaldığını, evliliklerin nasıl arttığını, şahsiyetli dış politikanın nasıl olduğunu bütün bunları Allah2ın izniyle 8 Haziran’dan sonra görecekler” şeklinde konuştu.

Konuşmaların sonrasında Saadet Partisi Birinci Bölge Milletvekili Adayı Abdülkadir Arslan, BBP Birinci Bölge Milletvekili Adayları Mustafa Bağcılar ve Muammer Atmaca, BBP İlçe Başkanı Melih Perçin ile Saadet Partisi İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, basının sorularını cevapladı.

Bizler mazisi temiz iki büyük gücün ittifakıyız!
Bizi Takip Edin