Beykoz’dan dayanışma kampanyasına örnek destek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' sloganıyla başlattığı 'Milli Dayanışma Kampanyası'na Beykoz’dan bir vatandaş emekli bayram ikramiyesinin 500 lirası ile katıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' sloganıyla başlattığı 'Milli Dayanışma Kampanyası'na katılanların, Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi'ne (CİMER) gönderdiği başvuru ve destek mesajlarını paylaştı. Beykoz’dan bir vatandaş bir kişi, emekli bayram ikramiyesinin 500 lirasının kampanya hesabına aktarılmasını istedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan, “Milli Dayanışma Kampanyası”na ilişkin İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Sen, ben desin efrad, aradan vahdeti kaldır, milletler için işte kıyamet o zamandır. İşçisi, memuru, emeklisi, tüccarı, çiftçisi, öğrencisi ve gazisiyle toplumun her kesimi 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' diyor. En değerli varlığımız birlik ve beraberliğimiz.” ifadelerini kullandı. 

Altun, paylaşımında kampanya kapsamında vatandaşlarca CİMER'e gönderilen destek mesajlarından bazılarına da yer verdi. Beykoz’dan bir vatandaşın gönderdiği mesajında “Sayın Cumhurbaşkanım, başlatmış olduğunuz Biz Bize Yeteriz Yardım Kampanyası'na emekli bayram ikramiyesinin 500 lirası ile katılmak istiyorum. Kabul ederseniz bu miktarın yardım kampanyasının hesabına aktarılmasını istiyorum. Allaha emanet olun. Saygılarımla.” ifadeleri yer aldı.

Beykoz’dan dayanışma kampanyasına örnek destek!
Bizi Takip Edin