Beykoz’dan depremzede çiftçilere yem desteği

Beykozlu gönüllü çiftçiler, deprem bölgesindeki çiftçiler için yemlerini bağışladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin, Hatay Kırıkhan ve Malatya Akçadağ’da kurduğu aşevleri ve mobil yemek ikram  aracı merkez ve köylerde çalışmalarını aralıksız sürdürürken halk sağlığına yönelik temizlik hizmeti de başladı.

Beykoz’dan Deprem Bölgelerine 7/24 Temizlik Desteği

TEMİZLİK EKİPLERİ 7/24 SAHADA

Deprem bölgelerinde kurulan geçici yaşam alanları ve çevre sağlığı için ilçeden bölgeye gönderilen temizlik ekipleri Hatay Kırıkhan’ın 5 mahallesinde 7/24 temizlik hizmet veriyor.

27 personel, 3 iş makinası, 2 tır, 2 çöp kamyonu, 1 kullanma suyu için arazöz, 1 içme suyu tankeri ve 1 çift kabinli kamyonet olmak üzere toplam 12 araçla temizlik işlerini yürüten ekipler bölgeye 50 adet galvaniz çöp konteyneri de götürdü.

Beykoz’dan Deprem Bölgelerine 7/24 Temizlik Desteği

Hatay Kırıkhan’da gündelik hayatın sağlıkla sürmesi için çalışan ekipler, afetin derin izler bıraktığı ilçede çöp ve atıkları topluyor, sokakları süpürüyor.

Beykoz Belediyesi temizlik ekiplerinin topladığı atıklar önce aktarma istasyonuna ardından depolama alanına gönderiliyor.

Türkiye’nin dört bir yanından ve ilçeden gönderilen yardım malzemelerinin tasnifi ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Malatya Akçadağ AFAD Koordinasyon Merkezi’ne verilen destek aralıksız sürüyor.

Beykoz'dan depremzede çiftçilere yem desteği

BEYKOZLU ÇİFTÇİLERDEN YEM DESTEĞİ

Tarım ve Orman Bakanlığı koordinasyonunda, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Beykoz Belediyesi işbirliğiyle deprem bölgelerindeki çiftçilere destek vermek üzere besi yemi sevkiyatı da başladı.

Beykoz Belediyesi

Beykozlu gönlü zengin çiftçilerin yem bağışları adreslerinden alınarak bölgeye gönderildi.

.

.

Beykoz’dan depremzede çiftçilere yem desteği
Bizi Takip Edin