Beykozlu çocuklara ve ailelerine çifte bayram sevinci

Beykoz Belediyesi Sosyal Masa Birimi Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi çocuklara bayram sevinci yaşattı. 

Beykoz Belediyesi Sosyal Masa Birimi,  Ramazan Bayramı'nda olduğu gibi,  Kurban Bayramı öncesinde de ilçedeki ihtiyaç sahibi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Sosyal Masa Birimi Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi çocuklara bayram sevinci yaşattı. 

Beykoz Belediyesi Sosyal Masa Birimi,  Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi,  Kurban Bayramı öncesinde de ilçedeki ihtiyaç sahibi çocuklara yaptığı bayramlık hediyesiyle, çocuklara ve ailelerine çifte bayram sevinci yaşattı. 

Her Ramazan Bayramı ve yeni eğitim yılı öncesinde ilçedeki ihtiyaç sahibi öğrencilerin giysi ve forma ihtiyacını karşılayan Sosyal Masa, Kurban Bayramı öncesinde de yetim, öksüz ve dar gelirli çocukları bayramlık hediyesiyle sevindirdi.  

Sosyal Masa ekipleri tarafından belirlenen çocuklar, Sosyal Market içinde gönüllerince alışveriş yapıp elbiseden ayakkabıya, pantolondan gömleğe bayramlıklarını seçtiler. Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı’nda ilçede toplam 6000 çocuğu giydiren Beykoz Belediyesi, bayramı yeni giysileriyle karşılamanın heyecanını yaşayan çocukların mutluluğuna ortak oldu. 

İhtiyaç sahibi aile ve kimseleri sosyal yaşama dâhil etmek, dezavantajlı kimselerin yaşamlarını kolaylaştırmak ve eğitim katkısı sunmak üzere Sosyal Masa ve Sosyal Market’i kurduklarını ifade eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, merkez aracılığıyla toplumsal dayanışmayı sağlamayı hedeflediklerini söyleyerek, öğrencilerin giysi sevincine ortak oldu. Çocukların ve ailelerinin Kurban Bayramı’nı tebrik eden Başkan Çelikbilek, ayrıca ilçedeki herkesi ihtiyaç sahibi ailelere karşı duyarlı olmaya davet etti.

Aileler, öğrenciler, yaşlı, yetim ve öksüzlerin birinci ve ikinci el giysi yardımı alabildiği Sosyal Market, hayırsever vatandaşların nakdi yardımları ve giysi bağışlarını da kabul ediyor.

Adres: Beykoz Belediyesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi

Alt Katı

Tel: 0 216 323 44 20 

Beykozlu çocuklara ve ailelerine çifte bayram sevinci
Bizi Takip Edin