Beykoz'dan rekor katılım bekleniyor

15 Temmuz gecesinden itibaren başlayan demokrasi nöbetinin taçlandırılacağı Yenikapı Mitingi'ne Beykoz'dan rekor katılım olması bekleniyor.

Terör örgütü FETÖ'nün milleti kurşuna dizdiği kanlı 15 Temmuz gecesinden itibaren başlayan demokrasi nöbetinin

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

15 Temmuz gecesinden itibaren başlayan demokrasi nöbetinin taçlandırılacağı Yenikapı Mitingi’ne Beykoz’dan rekor katılım olması bekleniyor.

Terör örgütü FETÖ’nün milleti kurşuna dizdiği kanlı 15 Temmuz gecesinden itibaren başlayan demokrasi nöbetinin taçlandırılacağı Yenikapı mitingine Beykoz’dan rekor katılım olması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Temmuz darbe kalkışmasının ardından ‘Vatan için meydanlara‘ çağrısıyla genç, yaşlı, engelli hatta kundaktaki bebeklerin dahi tuttuğu demokrasi nöbetlerinin kapanış mitingine Beykoz’dan rekor katılım olacak.

Cumhurbaşkanlığı, İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın düzenlediği, Yenikapı Miting Alanı’nda pazar günü yapılacak ‘Demokrasi ve Şehitler Mitingi‘ne 3 milyonu aşkın katılımcı bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Yıldırım’ın da katılacağı mitingin 17.00’de başlaması öngörülüyor.

12 bin Beykozlu hedefleniyor

Ulaşımı Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi tarafından koordine edilen miting için saat 15:30 da Beykoz İskelesi, Belediye Önü, Paşabahçe İskelesi, Çubuklu İskelesi ve Küçüksu İskelesi’nden tekneler kalkacak.

Teknelere ulaşım için mahallelerden saat 13.30 da otobüslerinde kalkacağı mitinge 12 bin Beykozlunun katılması bekleniyor. 

Beykoz'dan rekor katılım bekleniyor
Bizi Takip Edin