Temurci ve Radyocular Beykoz Demokrasi Nöbeti'nde

Beykoz Belediyesi'nin 24 Radyo'nun Canlı yayınla destek verdiği demokrasi nöbetine bir çok isim katıldı.

Türkiye'nin 24 radyosu aynı anda canlı yayınla Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği programda buluştu. Sanatçıların da destek verdiği programlarda…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin 24 Radyo’nun Canlı yayınla destek verdiği demokrasi nöbetine bir çok isim katıldı.

Türkiye’nin 24 radyosu aynı anda canlı yayınla Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği programda buluştu. Sanatçıların da destek verdiği programlarda demokrasi ve birlik mesajları verildi.

Beykoz Belediyesi’nin ev sahipliğinde süren Demokrasi Nöbetleri kapsamında, 31 Temmuz Pazar akşamı ülkemizin önde gelen radyo istasyonları bir araya gelerek Beykoz Belediye Meydanı’ndan canlı yayın yaptı.

Ünlü radyocuların ağırlandığı geceye İstanbul Milletvekili Hasan Mert,  AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, başkan yardımcıları, başkan danışmanları, siyasi parti temsilcileri, 18 Yöre Derneği, STK temsilcileri ve ilçe sakinleri katıldı.

Demokrasi Kahramanları Ağırlandı

Beykozlu demokrasi şehitlerinin aileleri ve gaziler, darbe girişimi gecesi yaşadıklarını, duygu ve görüşlerini radyolar aracılığıyla dinleyicilerle paylaştı. Şehit aileleri ve gazilerin sahnede vatandaşları selamlayarak onurlandırıldı.

24 Radyodan Beykoz’da Demokrasi Nöbetine Destek

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in daveti üzerine programa katılan radyoculardan Radyo Seymen’den Melih ve Derman, Kral Grubu’ndan Afrikalı Ali, Gönül Dostu Şener, Nöbetçi Ertan, Gezegen Mehmet, İstanbul’un Sesi’nden Yavuz ve Semihçe, Star+’dan Bilo Şov ve Barış Karakoca, Medya FM den DJ Yaşar, Radyo Ahenk ve Radyo 34’ten ortak yayın yapan İdris Doğan, Anıl Soylu, Radyo Alaturka’dan Akın, Rock Fm’den Ozi, Radyo Viva’dan Buse Öztürk, TRT Kent Radyo İst’dan Gökhan Özer, Nuray Soydan,98.2 Karadeniz Fm’den Emrullah Gül, Metropol FM’den Yılmaz Türkoğlu, Radyo 2000, Kent FM’den Aykut Pala, sanatçılar Özlem Özel, Tarık Mengüç, Nur Ertürk, Serdem Coşkun, Ömür Gedik ve Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncuları hep birlikte darbeyi kınayarak Beykoz’dan birlik beraberlik mesajları ilettiler.

Beykoz Belediyesi’nin  “24 Radyo Beykoz’da Nöbette” hashtagiyle yapılan radyoların canlı yayınları sosyal medyadan da geniş katılım gördü.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert “240 Şehidimizi Rahmet ve Şükranla Anıyorum”

Ak Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert, ”15 Temmuz akşamı önce Cumhurbaşkanı, Başbakanımızı ve meclisi hedef aldılar. Siz Beykozlular, yiğitçe davranırken, biz de Ankara’da mücadele vermeye çalıştık. Bu ülkede nasıl milli mücadele yapılırmış, nasıl destan yazılırmış, milli irade nasıl olurmuş, bütün millete gösterdik. 240 şehidimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Tüm gazi ve şehit ailelerimizin emrindeyiz.” diye konuştu.

İl Başkanı Temurci “Beykozlular 15 Temmuz’da Büyük Bir tarih Yazdı”

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, “Beykozlular olarak 15 Temmuzda göstermiş olduğunuz kahramanlıkla büyük bir tarih yazdınız. Milletimize, geleceğimize kast eden utanmazlar, silahları topu sizlere çevirdi. Çoluk, çocuk yola çıktınız, sizlere teşekkür ediyorum, hepinize selam olsun. Nenehatun’un torunları nasıl olur, bunu dünyaya ve darbecilere gösterdiniz. Çıplak elle adeta şehadete koştunuz. 15 gündür nöbet tutan tüm Beykozlulara çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu. Bugün burada ortak payda vatan millet, al bayrağımızdır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Pazar günü demokrasi nöbetlerimizi Yenikapı’da taçlandıralım‘ sözlerini hatırlatan Temurci, tüm vatandaşları Pazar günü Yenikapı’da yapılacak taçlandırma nöbetine davet etti.

Kaymakamı Katırcı: “Dirilişiniz Kutlu Olsun”

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykozluları canı gönülden kutlarken, “Asıl kutlamamız gerekenler, buradaki şehit ve gazi aileleridir. Dirilişiniz kutlu olsun ”dedi.

Başkan Çelikbilek: “Türkiye’deki Dirilişi Durduramayacaklar”

Başkan Çelikbilek, “15 Temmuz’dan bu yana kaç gün geçerse geçsin, Cumhurbaşkanımız evinize dönün diyene kadar sokaklardayız. Bu sokaklar şehit kanlarıyla, gazilerin mücadelesiyle elde edildi. Ülkemize kimsenin operasyon yapmaya hakkı yoktur. Onlara en güzel cevabı millet verdi. Türkiye’de diriliş başladı, durduramayacaklar. Mazlum ve mağdurların haklarını alana kadar mücadelemiz devam edecek. Milletimizin, ümmetimizin bahtı açık olsun” dedi.

Programın sonunda tüm Beykozlular, coşkuyla Mehter takımı eşliğinde Türk Bayraklarını sallayarak hep birlikte Fetih Marşı’nı seslendirdi.

Temurci ve Radyocular Beykoz Demokrasi Nöbeti'nde
Bizi Takip Edin