Çavuşbaşı Kurbankent'te dualar şehitlerimiz için

Anadolu Yakası'nın en modern kurban satış ve kesim yeri olarak hazırladığı Beykoz Kurbankent'te tüm şehitlerimiz için dua programı düzenledi. 

Beykoz Belediyesi, AB Standartlarına uygun, Anadolu Yakası'nın en modern kurban satış ve…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anadolu Yakası’nın en modern kurban satış ve kesim yeri olarak hazırladığı Beykoz Kurbankent’te tüm şehitlerimiz için dua programı düzenledi. 

Beykoz Belediyesi, AB Standartlarına uygun, Anadolu Yakası’nın en modern kurban satış ve kesim yeri olarak hazırladığı Kurbankent’te tüm şehitlerimiz için dua programı düzenledi. Çavuşbaşı Mevkii’nde kurulan Kurbankent’teki dua programına Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları M.Hanefi Dilmaç, Muharrem Kaşıtoğlu, E. Salih Elmas, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Mehmet Karaahmetoğlu ve ilçe sakinleri katıldı.

Programda Hafız Muhammed Polat, Beykoz Müftü Vekili Abdullah Güldalı, Başkan Danışmanları Muhammed Küçükkonuklar ve Zeki Durmuş tarafından şehitlerimizin ruhu için Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualar okunarak, Kurban Bayramı öncesi birlik ve beraberliğe vesile olması için dileklerde bulunuldu.

Kaymakamı Katırcı: ”Güzel bir şey yaparsa önce Beykoz yapar”

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, “Güzel bir şey yaparsa önce Beykoz yapar. Belediye Başkanlığımız, İlçe Tarım Müdürlüğümüz işbirliğiyle, İstanbul’un en güzel kurban kesim yerini bu yerde hizmete açtık. Kurban alanındaki programla da şehitlerimizi anıyoruz. Allah ruhlarını şad etsin. Bizlere şefaatçi etsin. Emeği geçenlere teşekkür ediyor, hayırlara vesile olmasını dileyerek, herkesin Kurban Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

Başkan Çelikbilek: “Bu bayram bize güzellikler getirsin”

Vatandaşların huzurlu ve güzel bir bayram geçirmesi için tüm detayları düşündüklerini belirten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: ‘Rabbim Kurban Bayramımızı da hayırlı kılsın. Bu bayram bize güzellikler getirsin. 15 Temmuz şehitlerini anmak, hatırlamak, gazi olan kardeşlerimize de sağlık dilemek için burada bir araya geldik. Rabbimiz, ülkemiz üzerindeki kem gözlerden bizleri korusun. Hepinize hayırlı bayramlar dilerim.” diye konuştu.

İlçe sakinlerinin Kurban Bayramı’nı sorunsuz bir şekilde geçirmesi için hazırladığı, kullanışlı ve düzenli yapısıyla vatandaşlara bu yıl da hizmet vermeye devam eden Kurbankent’te programın sonunda katılımcılara etli pilav, ayran ve tatlı ikramı yapıldı.

Çavuşbaşı Kurbankent'te dualar şehitlerimiz için
Bizi Takip Edin