Beykozlu dadaşlar iftar sofrasında bir araya geldi!

Beykozlu Erzurumlular Derneği, hemşerileri için bir iftar yemeği düzenledi

Beykozlu Erzurumlular Derneği, hemşerileri için bir iftar yemeği düzenledi. Derneğin Çamlıbahçe’deki lokalinde gerçekleşen iftar programında, Ziya İnik başkanlığındaki Yö

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Erzurumlular Derneği, hemşerileri için bir iftar yemeği düzenledi

Beykozlu Erzurumlular Derneği, hemşerileri için bir iftar yemeği düzenledi. Derneğin Çamlıbahçe’deki lokalinde gerçekleşen iftar programında, Ziya İnik başkanlığındaki Yönetim Kurulu üyeleri, hemşeri ve dostlarını ağırlamanın mutluluğunu yaşadılar.

Ziya İnik: Erzurumlular Derneği, daha kapsamlı faaliyetler içine girecek

Düzenledikleri iftar daveti ile ilgili olarak gazetemize bir açıklamada bulunan Dernek Başkanı İnik, geçen yıl hariç olmak üzere, her yıl iftar programı tertip ettiklerini kaydederek, 2011 yılının Aralık ayında köy derneği statüsünden çıkarak, bir il derneğine dönüşen derneklerinin, artık daha kampsalı faaliyetler içerisine gireceğini ifade etti. İnik, bu seneki Çayır Festivali’ne katılmış olmalarını da buna örnek olarak gösterdi.

Ramazan ayı münasebetiyle hemşerilerini lokallerinde ağırlamaktan dolayı memnun olduklarını belirten Dernek Başkanı, tüm Beykozlular’ın ve İslam âleminin Ramazan’ını kutlayarak, “önümüz bayram. Bayramın tüm hemşerilerime, tüm Beykozlular’a ve tüm İslâm âlemine hayırlı olmasını diliyorum” dedi ve iftar davetlerine icabet eden tüm dostlarına gazetemiz aracılığı ile teşekkürlerini iletti.

Haber: Arzu Başlantı

Beykozlu dadaşlar iftar sofrasında bir araya geldi!
Bizi Takip Edin