Beykozlu Giresunlular 30 Mart için kararını verdi!

Beykozlu Giresunlular, birlik ve beraberlik yemeğinde buluşarak 30 Mart için tercihini yaptı.

Beykoz'daki Giresunlular, Salon Aşşrom'da düzenledikleri birlik ve beraberlik yemeğinde buluştu. Salonda yoğun kalabalıktan ötürü, neredeyse adım atılacak al

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Giresunlular, birlik ve beraberlik yemeğinde buluşarak 30 Mart için tercihini yaptı.

Beykoz’daki Giresunlular, Salon Aşşrom’da düzenledikleri birlik ve beraberlik yemeğinde buluştu. Salonda yoğun kalabalıktan ötürü, neredeyse adım atılacak alan yoktu. Birlik ve beraberlik yemeğine; Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, İlçe Başkanı Adem Sefer, İBB Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Tahmaz, belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda Giresunlu vatandaş katıldı. Mustafa Tahmaz ve Metin Külünk, tüm herkesi Yücel Çelikbilek’in etrafında bir olamaya çağırdılar ve bu seçimlerin Türkiye için önemini vurguladılar.

Tahmaz: Yücel Çelikbilek kazanırsa, Mustafa Tahmaz kazanacak!

İBB Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Tahmaz, Giresunlunun milletine ve toprağına çok bağlı olduğunu vurguladı. Zamanın yeniden birlik olma ve büyük ustanın yanında olma zamanı olduğunu belirten Tahmaz: “İnşallah biz Giresunlular olarak burada üzerimize düşeni fazlası ile yapacağız. Buna hiç şüphem yok. Aday adaylığı süreci geçirdim. Biz 12 kardeş olarak yola çıktık. İçimizden birine nasip olacaktı, hepimizin derdi AK Parti’nin oylarını biraz daha yukarı taşımaktı. Ben bunu yaparım cesareti ile yola çıktım. Hepimiz şunu söyledik: Partim kimi aday gösterirse, onun arkasında saf tutacağız. Biz söz verdik, sözümüzün de eri insanlarıyız. Yücel Abi kazanırsa, AK Parti kazanacak, Recep Tayyip Erdoğan kazanacak. Yücel Çelikbilek kazanırsa, Mustafa Tahmaz kazanacak. Geleceğimiz kazanacak” ifadelerini kullandı.

Çelikbilek: Biz 250 bin Beykozlunun hizmetkarı olacağız!

Beykoz Belediye Başkanı ve AK Parti yeni dönem Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek, AK Parti ailesinde 81 ilin vatandaşı olduğunu ifade ederek, büyük bir Türkiye olduklarını söyledi. Çelikbilek, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bizi bölemeyecekler, bizler kardeşiz. Benim partim kimi uygun gördüyse, bizim başımızın üstündedir. Ben değil, başka arkadaşımızda seçilseydi, sonuna kadar arkasında olacaktım. Beykozlunun yüzünü güldürmek, bizim boynumuzun borcudur. O yüzden bizler bireysel hesaplar peşinde değiliz. Biz 250 bin Beykozlunun hizmetkarı olacağız. Biz hangi arkadaşımız aday olursa onun etrafında birleşeceğiz, demiştik. AK Parti birinin partisi değil, Türkiye’nin partisidir. Benim Giresunlu kardeşlerim, gönüllerini asla AK Parti’ye kapamazlar. Asla birilerinin oyunlarına gelmeyeceğiz. Beykoz’un geleceği, hepimizin ortak düşüncesi olacaktır. Bu sene 4 tane Giresunlu kardeşimizi meclis üyesi listesine aldık. Bu kardeşlerimiz Giresunlu oldukları için gelmediler, delikanlı oldukları için geldiler. Gelin Başbakanımızın, sandıklarda ses getirerek sevindirelim” şeklinde konuştu.

Külünk: Sandıkları patlatıp, cevaplarını vereceğiz!

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, salondaki görüntünün Türkiye’nin birliğini işaret ettiğini vurguladı. Külünk: “Size soruyorum: Beykoz’da Recep Tayyip Erdoğan’ı, Menderes’i idama götürenlere teslim edecek misiniz?  Özal’ı köşkte ölüme terk eden CHP zihniyetine teslim edecek misiniz? Kuran kurslarını yasaklayan CHP’ye teslim edecek misiniz? Recep Tayyip Erdoğan demek; Bosna, Doğu Türkistan, Semerkant, Musul, Kosova, Somoli’deki çocukların Azrail yerine doktor beklemesi, Afrika’dakilerin suya kavuşması, bu ülkenin birlik ve beraberliği demektir. 1071’den beri devam eden Türk-kürt kardeşliği demektir. 30 Mart seçimleri sadece Yücel Çelikbilek’i belediye başkanı ilan etme günü değildir. Bu seçimler aydınlık geleceğimizin teminatı olacaktır. Sandıkları patlatıp, cevaplarını verme seçimidir. Beykozlu, Beykoz’u darbecilerin oyunlarına teslim etmeyecektir. Saçımın teli kadar Metin, bu ülke için feda olsun. İstanbul’u eski haline döndürmek istiyorlar. Yahu biz sizin gerici olduğunuzu biliyorduk da bu kadar katmerli gerici olduğunuzu bilmiyorduk. Safımız, Türkiye’nin çizgisidir” şeklinde konuşmasını noktaladı.

Konuşmaların sonrasında program, Giresun yöresine ait söylenen müziklerle devam etti.

Beykozlu Giresunlular 30 Mart için kararını verdi!
Bizi Takip Edin