Beykozlu Giresunlular kahvaltıda bir araya geldi

Beykozlu Giresunlular Derneği, dernek merkezinde verdiği kahvaltı ile Beykoz’da bulunan Giresun Dernekleri ile bir araya geldi.

Kahvaltılı toplantıda bir konuşma yapan Dernek Başkanı Hasan Karakaya her zaman olduğu gibi Giresun birlikteliğinin..

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Giresunlular Derneği, dernek merkezinde verdiği kahvaltı ile Beykoz’da bulunan Giresun Dernekleri ile bir araya geldi.

Kahvaltılı toplantıda bir konuşma yapan Dernek Başkanı Hasan Karakaya her zaman olduğu gibi Giresun birlikteliğinin önemini vurgulayarak konuşmasını şöyle sürdürdü: “ Değerli Dernek Başkanı arkadaşlarım, sevgili hemşehrilerim, bizim öncelikli sevdamız birliktelik üzerine kuruludur. Biz Beykozlu Giresunlular olarak hemşehrilerimizle bir olmak, tek olmak istiyoruz. Beykoz’da yaşayan herkes bizim hemşehrimizdir. Biz bu esaslar doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Başkan Karakaya bugüne kadar yaptıkları çalışmaları özetledikten sonra, bundan sonra yapacakları çalışmaları da özetledi. Özellikle Afyon’da bulunan Giresunlular Şehitliği hakkında çarpıcı projelerden bahseden başkan tek il şehitliği olan Afyon İsçehisar Giresunlular Şehitliğini küçük bir Çanakkale şekline getirebileceklerinin altını çizdi.

Toplantı içinde söz alan dernek başkanları ve üyeler çeşitli konularda görüşlerini açıkladılar ve özellikle Beykoz Güncel gazetesinin anket çalışmasıyla Beykoz’da En Başarılı STK ödülünü alan Derneği ve En Başarılı Meclis Üyesi seçilen Nevzat Oral’ı tebrik ettiler.

Kahvaltıya katılan Dernek yöneticileri, Beykozlu Giresunlular Derneğine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek her zaman destek olacaklarını söylediler.    

Beykozlu Giresunlular kahvaltıda bir araya geldi
Bizi Takip Edin