Beykozlu Kastamonulular takımlarını kucakladı

Belediye Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan ve Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık İstanbul Kastamonuspor'u ağırladı.

Beykoz Paşabahçe Stadı'nda oynanan Gümüşssuyuspor- İstanbul Kastamonuspor maçına Beykozlu Kastamonulular büyük ilgi gösterdi. İs

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediye Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan ve Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık İstanbul Kastamonuspor’u ağırladı.

Beykoz Paşabahçe Stadı’nda oynanan Gümüşssuyuspor- İstanbul Kastamonuspor maçına Beykozlu Kastamonulular büyük ilgi gösterdi. İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grupta mücadele Gümüşsuyuspor ve İstanbul Kastamonuspor, ligin 15.karşılaşmasında Paşabahçe Stadı’nda karşı karşıya geldi. Beykozlu Kastamonuluların büyük ilgi gösterdiği maçı İstanbul Kastamonuspor 2-1 kazandı.

Maçın ardından Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan ve Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık İstanbul Kastamonuspor’lu teknik ekip ve sporcuları İBB Beykoz Koru Tesislerinde yemekte ağırladı.

Düzenlenen moral yemeğine teknik ekip ve sporcuların yanısıra İstanbul Kastamonuspor Kulüp Başkanı İlker Dilek, Esenler Belediye Başkan Danışmanı Mehmet Kaya, Muhtarlar Dernek Başkanı Cavit Gül ile KAS-DER Beykoz yönetim kurul üyeleri katıldı.

KAS-DER BEYKOZ DERNEK BAŞKANI SÜLEYMAN ÇALIK :

Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık yaptığı konuşmada, takımın almış olduğu galibiyetten dolayı çok memnun olduklarını ve Kastamonuluların yoğunlukta yaşadığı Beykoz ilçesinde İstanbul Kastamonuspor’ u misafir etmektende ayrıca mutlu olduklarını söyledi. Kuruluşundan kısa bir süre geçmesine rağmen tüm İstanbul’ da yaşayan Kastamonulu hemşehrilerimizin dikkati çeken ve takdirini kazanan İstanbul Kastamonuspor’ un yapmış olduğu çalışmalarda her zaman destekçisi olacaklarını söyleyen Çalık, yemeğin düzenlenmesine öncülük eden Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı hemşehrimiz Nevin Çalışkan hanımefendiye teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

BEYKOZ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI NEVİN ÇALIŞKAN:

Takımı akşam yemeğinde misafir eden Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan yaptığı konuşmada, bir Kastamonu sevdalısı olarak İstanbul Kastamonuspor’ la akşam yemeğinde biraraya gelmekten çok mutlu olduğunu ve takımımızı yakından takip ettiğini söyledi. Burada cıvıl cıvıl gençleri gördükten sonra eğitim kökenli birisi olarak mutluluğunun daha da arttığını ifade eden Başkan Yardımcısı Çalışkan, İstanbul Kastamonuspor’ un yapacağı tüm organizasyonların destekçi olacağını ve bu zamana kadar yapılan çalışmalarıda takdir ettiğini söyleyen Çalışkan, bu hizmetlerin artarak devam etmesi gerektiğini söyledi.

BEYKOZ’ DA BİR ABLANIZ OLDUĞUNU UNUTMAYIN

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan, teknik heyete, sporculara ve davetlilere yapmış olduğu konuşmada Beykoz’ da bir Kastamonulu ablanız olduğunu unutmayın, her zaman sizin yanınızda ve destekçiniz olacağım diyerek sözlerini tamamladı.

Beykozlu Kastamonulular takımlarını kucakladı
Bizi Takip Edin