Beykozlu öğretmenlere anlamlı kutlama

24 Kasım Öğretmenler Günü, Beykoz Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği programla kutlandı.

Şefkat, sabır ve fedakârlık timsali öğretmenlerin hatırlandığı 24 Kasım Öğretmenler Günü, Beykoz Belediyesi ve İlçe Milli…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

24 Kasım Öğretmenler Günü, Beykoz Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği programla kutlandı.

Şefkat, sabır ve fedakârlık timsali öğretmenlerin hatırlandığı 24 Kasım Öğretmenler Günü, Beykoz Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği programla kutlandı.

24 Kasım Pazar günü Beykoz Belediyesi Tören Alanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk konulması, saygı duruşu ve istiklal marşıyla başlayan kutlama programının ardından Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde etkinlik düzenlendi.

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkan Yücel Çelikbilek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, belediye başkan yardımcıları, milli eğitim şube müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenlerin katıldığı programda öğretmenlerin önemini anlatan konuşmalar yapıldı, şiir ve marşlar okundu.

Öğretmen Marşı’nın okunmasıyla açılışı yapılan programda konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek sevgi, sabır ve azimle toplumu şekillendiren öğretmenlerin bu hasletleriyle örnek ve saygı değer kişiler olduğunu ifade ederek tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.  

Öğrenciler arasında düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye girenlere ödüllerinin verildiği programda emekli olan öğretmenlere hizmet şeref belgeleri ve Beykoz Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeleri takdim edildi.  

Mesleğe bu yıl başlayan öğretmenlerin “Öğretmenlik Yemini” ettiği kutlama programında Beykoz Belediyesi Halk Oyunları ekibi de bir gösteri sundu.  

Beykoz Belediye programın ardından Teras Kafe’de öğretmenler için kokteyl verdi.

Beykozlu öğretmenlere anlamlı kutlama
Bizi Takip Edin