Beykozlu Ordulular'dan eğitim hamlesi

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği lise öğrencilerine yönelik üniversiteye hazırlık kursları düzenliyor.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği, üyelerinden gelen talep ve istek üzerine Dernek merkezinde Lise öğrencilerine yönelik üniversiteye hazırlık

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği lise öğrencilerine yönelik üniversiteye hazırlık kursları düzenliyor.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği, üyelerinden gelen talep ve istek üzerine Dernek merkezinde Lise öğrencilerine yönelik üniversiteye hazırlık kursları düzenledi.

Dernek Başkanı Özkan Ayduğan’dan alınan bilgiye göre ilk etapta 14 öğrenci ile başlayan Matematik kurslarına talep ve ilgi devam ediyor. Dernek merkezinde açılan kurslara katılan kursiyerlerden herhangi bir ücret talebinde bulunulmuyor.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Dernek Başkan yardımcısı Kemal Öztürk’te, öğrenci ve velilerden kurslara olan talep dolayısı ile Dernek yönetimi olarak duydukları memnuniyeti ifade etti. Yine istek ve talepler doğrultusunda Dernek merkezinde yakın bir tarihte Matematik kurslarının yanı sıra Türkçe-İngilizce-Fizik ve Kimya dersleri için de kurs açma çalışmaları içerisinde olduklarını söyledi.

Lise öğrencilerine yönelik açılan Üniversiteye hazırlık kurslarına yalnızca Ordulu üyelerin değil, tüm Beykozlu vatandaş ve öğrencilerin başvuru yapabilecekleri, imkanlar doğrultusunda bu hizmetten hiçbir ayırım yapılmaksızın bütün Beykozlu öğrencilerin faydalanabilecekleri bilgisine ulaşıldı.

Beykozlu Ordulular'dan eğitim hamlesi
Bizi Takip Edin