Beykozlu sporculara maske desteği!

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, koronavirüsle mücadele kapsamında Beykoz’da faaliyet gösteren tüm sporcu ve ailelerine maske dağıtımına başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Gençlik  ve Spor İlçe Müdürlüğü, koronavirüsle mücadele kapsamında maske takılmasının zorunlu hale getirilmesinin ardından, başta başarılı sporcular olmak üzere tüm sporcu ve ailelerine maske dağıtımı gerçekleştiriyor.

Türkiye’de koronavirüsle mücadele kapsamında maske takılmasının zorunlu hale getirilmesinin ardından Beykoz Gençlik  ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak tüm sporcu ve sporcu ailelerimize maske dağıtımına başladı.

Türkiye ve İl düzeyinde derece yapmış başarılı sporcuları evlerine giderek hem bu zorlu süreçte hal ve hatırlarını sorup hem de hasbihal eden Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük ve Antrenör Miray Gür, Beykoz’da 5 bin adet maske dağıtımı gerçekleştirecek.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük yapmış olduğu açıklamada “​Dünyanın dev ülkelerinin bile maske vb. medikal malzemeleri bulmakta zorlandığı bu süreçte Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde ülkemizdeki birlik beraberliğin ve sağlık alanındaki medikal üretimin gücüyle ülkemizin dünyaya örnek olacak çalışmalar yaparak bu süreci en iyi şekilde atlatmaya çalışıyoruz. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak elimizden geldiğince sporcularımıza destek olmaya çalışıyoruz.” dedi.

Ayrıca Bülent Küçük, ulaşılamayan sporcu ve sporcu ailelerinin kuruma müracaat ederek maskelerini temin edebileceklerini ve maske teminimiz konusunda katkıda bulunan Mavera Tekstil’e de teşekkürlerini iletti.

Beykozlu sporculara maske desteği!
Bizi Takip Edin