Beykozlulara unutamayacağı bir gece yaşattı!

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları “Gençlik Şöleni” kapsamında Sagopa Kajmer'i Beykozlularla buluşturdu.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen “Gençlik Şöleni” nde Türkçe Rap sanatçısı Sagopa Kajmer sahne aldı.

R….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları “Gençlik Şöleni” kapsamında Sagopa Kajmer’i Beykozlularla buluşturdu.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen “Gençlik Şöleni” nde Türkçe Rap sanatçısı Sagopa Kajmer sahne aldı.

R. Şahin Köktürk Spor Salonu’nda düzenlenen “Gençlik Şöleni” ne AK Parti İstanbul Milletvekili Bilal Macit başta olmak üzere , AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, AK Parti Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Yücel Çelikbilek, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, meclis üyesi adayları ve partililer ve gençler katıldı.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları tarafından R. Şahin Köktürk Spor Salonu’nda düzenlenen “Gençlik Şöleni” öncesinde başta İzmir olmak üzere farklı şehirlerden de konsere gelen gençler geceyi salonda geçirirken konser saati yaklaştıkça gençlerin salona girme mücadelesi izdiham oluşturdu.

Sagopa Kajmer sevenlerinin doldurduğu salonda tezahüratlar eşliğinde sahneye çıkan Kajmer Beykozlulara unutamayacağı bir gece yaşattı.

Çelikbilek: 30 Mart’ta yeniden istikrarı seçin

Konser arasında kısa bir konuşma gerçekleştiren Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Yücel Çelikbilek gençlere  “Beykoz’da bu türe konserlerin, etkinliklerin devam etmesini istiyor musunuz?” sorusunu sorarak aldığı “Evet” cevabı üzerine Başkan Çelikbilek, ‘O halde 30 Mart’ta yeniden istikrarı seçerek bizlere en iyi cevabı verin ve hep birlikte Beykoz‘u kültürel,sanatsal anlamda ileriye taşıyalım” dedi.

Gençlerin coşkusu karşısında sözlerini kısa tutan Çelikbilek Sagopa Kajmer’e çiçek hediye ederken, AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam da Kajmer’e Çeşm-i Bülbül hediye etti.

Verilen hediyelerin ardından konser kaldığı yerden devam ederken Sagopa Kajmer bir birinden güzel eserlerini hayranları ile paylaştı. Birçok şarkısına eşlik eden gençler Beykoz’da güzel bir gece geçirdi.

Beykozlulara unutamayacağı bir gece yaşattı!
Bizi Takip Edin