Çelikbilek, Mahmudiyelilere seslendi!

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Ordu Mahmudiye Derneği üyeleri ile buluştu.

Beykoz Belediye Başkanı ve AK Parti yeni dönem Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek, Beykoz Ordu Mahmudiye Derneği üyeleri ile…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Ordu Mahmudiye Derneği üyeleri ile buluştu.

Beykoz Belediye Başkanı ve AK Parti yeni dönem Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek, Beykoz Ordu Mahmudiye Derneği üyeleri ile buluştu.

Mehmet Ustabaşı ve Metin Şancı tarafından düzenlen toplantıya; Dernek Başkanı Yaşar Mehmet Ustabaşı yönetimindeki dernek üyeleri büyük ilgi gösterdi. Çelikbilek, yanında Ordulu Meclis Üyesi Adayları Av. Erdal Demir ve Gül Biçer ile toplantıya katıldı.

Beykoz’un devrimi ve doğumu 2B’lerle başladı diyen Çelikbilek, muhalefeti sert bir dille eleştirdi. Bazılarının, ‘2B yasasını çöpe atacağım’ söylemini de dile getiren Çelikbilek, öyle bir şey yapmaya kalktıklarında Beykoz’da onu paramparça edeceklerini de sözlerine ekledi.

Beykoz halkı için durmadan, yorulmadan, hizmet aşkıyla çalıştıklarını aktaran Çelikbilek, tek amaçlarının Beykoz’da da Türkiye’de de milletin yüzünü güldürmek olduğunu ifade etti. Dernek Başkanı Yaşar Mehmet Ustabaşı, toplantının açılış konuşmasını yapmak üzere sözü aldı. Ustabaşı, Yücel Çelikbilek’in aralarında olmasından ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Çelikbilek’in adaylık sürecinde yanında olacaklarını belirtti.

Biçer: Bize Beykoz’a ve bu davaya sahip çıkmak düşüyor!

AK Parti Meclis Üyesi Adayı Gül Biçer, kendisini dernek üyelerine kısaca tanıttı. Aslen Ordulu olduğunu belirten Biçer, inandıkları bir yola çıktıklarını ve bu yolda dava, hizmet aşkı taşıdıklarını söyledi. 2001 yılından beri AK Partili olduğunu ifade eden Biçer, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Çelikbilek, halkım için ne yapabilirim düşüncesiyle hizmet aşkını birleştirmiş bir başkan. Tecrübeli bir başkanın listesinde 7. sırada yer aldım. Şimdi bize Beykoz’a ve bu davaya sahip çıkmak düşüyor. Başkanım ve şahsım adına büyük bir oyla birinci çıkmak istiyoruz. Ben sizlere güveniyorum, sizlerin de bana güvendiğini biliyorum”.

Demir: Sorunların çözümünün devamı için AK Parti!

AK Parti Meclis Üyesi Adayı Av. Erdal Demir, yerel bir seçime doğru gidildiği bilgisini vererek AK Parti’de uzun zamandır siyaset ve dernekçilik yaptığını ifade etti. Demir: “Başkanımızın listesinde olmaktan ötürü gurur duyuyoruz. Bugün devletin bakanları bile kendisine ‘abi ‘ diye hitap ediyorlar. Kendisine çok büyük saygı duyuyorlar. Çünkü, başkanımız AK Parti içerisinde çok mümtaz bir yere sahip. 2009 seçimlerinde AK Parti’yi Çubuklu birinci çıkardı. Beykoz’daki imar ve mülkiyet sorunlarının çözümünün kesintiye uğramaması ve istikrar için AK Parti’ye ihtiyaç var” şeklinde konuştu.

Çelikbilek: Hizmeti ve halkı kucaklamayı halkımız AK Parti’de gördü!

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, eskiden beri bu derneğe gidip geldiğini ama asla onlara yalan söylemeyi görev bilmediklerini söyledi. Partilerine zarar geleceklerini bildikleri halde doğruyu söylemekten asla kaçınmadıklarını vurgulayan Çelikbilek: “Bizim içimiz ne ise, dışımızda odur. Çubuklu halkını, Mesudiyeli, Ordulu kardeşlerimizi aldatmak asla aklımızdan geçmedi. Hizmeti ve halkı kucaklamayı halkımız AK Parti’de gördü. İnsanlarımıza asla tepeden bakmadık. Biz bölücü olmayacağız, kucaklayıcı olacağız. Beykoz ilk kez 2004-2014 arası bir istikrar yakaladı. Beykoz’a bir çok hizmeti getirdik ama insanlar sadece yaşadığı yeri görüyor. Mesela, Karlıtepe’de yaptığımız mesire alanını Göksu’daki bilmiyor. Baruthane’ye yaptığımız parkın Göztepe’deki farkında değil. Kiremit Dere Camii’nin herkes eski halini biliyor, orayı yeniledik. Ama herkes sanıyor ki o camii eskiden beri vardı. Mekanlar iyi olsun, insanlar kaçak bina yapmaktan kaçınsınlar ve geleceğe güvenle bırakacakları binalara sahip olsunlar istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Gelecek sene Beykoz’daki mülkiyet sorununun %100 bitecek!

Gelecek sene Beykoz’daki mülkiyet sorununun %100 biteceğinin altını çizen Çelikbilek, 120 bin vatandaşa tapu verdiklerinin de bilgisini aktardı. Çelikbilek: “Herkes bilsin ki, Yücel Çelikbilek kardeşlerinden kimseye zarar gelmez. Bu candan kolay kolay menfaat için söz çıkmaz. Bizim tüm derdimiz, milletimizin yüzünü güldürmek. Şahin Köktürk spor salonunu yaparken bazıları ayaklandı, başkan Büyükşehir’e satıyor dendi. Kompleks gitti dediler ama kompleks orada. 2B’ler bu bölgenin kurtuluşu oldu. 3 bin 300 kişiyi tapu sahibi yapıyoruz. Beykoz’un doğum tarihi 2B’lerin başladığı tarihtir. Bazıları diyor ki, biz gelirsek bu projeleri yırtıp çöpe atacağız. Emin olun böyle bir şey yaparlarsa, Beykoz’da onu paramparça yaparlar. Aldığım yerlerin fiyatlarını %50 indirdim. Beykoz halkının cebinde 1 kat trilyon 250 trilyon para bıraktım. Fiyatları aşağı indireceğiz diyorlar. Bu fiyatları 1 kuruş aşağı indirme imkanları yok. Buna ne güçleri ne akılları yeter. Kanunlardan haberleri yok” şeklinde konuşmasını tamamladı.

Konuşmaların sonrasında Çelikbilek, vatandaşların merak ettiği soruları cevapladı.

Çelikbilek, Mahmudiyelilere seslendi!
Bizi Takip Edin