Beykozluların destekleri artarak devam ediyor

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Beykoz’u ziyaret ederek deprem bölgelerine yardım ulaştırmak için gerçekleşen faaliyetleri inceledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, deprem bölgelerine yardım ulaştırmak için çalışan AK Parti ilçe belediyelerini ve 39 ilçe teşkilatını ziyaret ediyor.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe

Bu kapsamda, İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Gençlik Kolları Başkanı Cem Çekerek, Beykoz Çubuklu’da yardımların toplandığı merkezi ziyaret etti.

Kabaktepe’ye ziyaretinde, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören, İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam eşlik etti.

Beykozluların deprem bölgesine destekleri artarak devam ediyor

Kabaktepe, Kahramanmaraş merkezli 10 ilde etkisin gösteren 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremin yaralarını sarmak için seferber olan Beykoz’daki yardım çalışmaları yerinde inceledi.

Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli ve Belediye Başkanı Murat Aydın, yapılan ve yapılacak olan yardım çalışmaları hakkında Kabaktepe’ye bilgi verdi.

Beykoz Belediyesi

Dün gece saatlerinde deprem bölgesine giden 9 yardım TIR’ının ardından ise Hatay ve Malatya’da kurulacak 2 adet aşevi için gerekli malzemeler de bu sabah saatlerinde yola çıktı.

Beykozluların deprem bölgesine destekleri artarak devam ediyor

Beykoz’dan deprem bölgesine yardım ve destekler artarak devam ediyor. Yardıma çağrısına kulak veren 7’den 70’e herkes malzemelerin TIR’lara yüklenmesi için iki gündür çalışmalarını sürdürüyor.

Afetzedeler için gerekli yardımlar, Çubuklu Atatürk Ortaokulu Spor Salonu’nda toplanmaya devam ediyor.

.

.

Beykozluların destekleri artarak devam ediyor
Bizi Takip Edin