Beykoz’u Beykozlular yönetecekti! İlk transfer Eyüp’den

Seçim döneminde ‘Beykoz’u Beykozlular yönetecek’ sloganıyla iktidara gelen CHP’li Beykoz Belediyesi iştiraki olan BEYTAŞ’ın başına Eyüpsultan’da ikamet eden Kağıthane eski meclis üyesi Kemal Taştan getiriliyor.

Beykoz’u Beykozlular yönetecekti! İlk transfer Eyüp’den
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Meclisi Mayıs ayı 3. Birleşimi Belediye Başkanı Alaattin Köseler Başkanlığında yapıldı.  BEYTAŞ Olağan Genel Kurul Toplantısı’na başkanlık etmesi için meclise sunulan isim gündeme damga gibi vurdu.

BEYKOZ’U TEMSİL EDECEK İSİM EYÜPSULTAN’DA OTURUYOR

Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler ve CHP’li meclis üyeleri tarafından belediyenin pay sahibi olduğu BEYTAŞ genel kurulunda belediyeyi temsilen ikameti Eyüpsultan’da olan, Kağıthane eski meclis üyesi ve belediye başkan adayı adayı olan Kemal Taştan ismi sunuldu.

Beykoz’u Beykozlular yönetecekti! İlk transfer Eyüp’den

AK PARTİ’NDEN RED OYU

Rapor, AK Parti’nin ‘ret’, “Beykoz’u Beykozlular yönetecek” sloganıyla iktidara gelen CHP’li meclis üyelerinin oy çokluğuyla kabul edildi.

“SÖYLEMLERİNİZDE TUTARSIZLIK VAR”

AK Parti Meclis Üyesi Ahmet Deliak, “Beykoz’u Beykozlular yönetecek sloganıyla iktidara gelen CHP’li belediyenizin ilk icraatlarından biri sayılan bu işlemde 250 bin Beykozlu içerisinde bu göreve layık bir kimseyi bulamayıp Anadolu Yakası ile bir alakası olmamış, Avrupa Yakası’nda ikamet eden, farklı ilçelerde gerek siyasi gerek idari görevlerde bulunmuş yine o dönemki bir belediye başkanı ile akrabalık ilişkisi olduğu ifade edilen bir kişiyi burada Beykoz Belediyesi’ni temsilen iştirak şirketinde yetkilendirilmesini doğru bulmuyoruz. Sizleri de bundan sonraki süreçte seçim öncesi hep dile getirdiğiniz ‘Beykoz’u Beykozlular yönetecek’ sloganına bağlı kalmaya davet ediyoruz. Halka, seçmene yönelik söylemlerinizde daha şimdiden bir tutarsızlık olduğu ortaya çıktı.” dedi.

Beykoz’u Beykozlular yönetecekti! İlk transfer Eyüp’den

“NERELİ OLDUĞU NEREDEN GELDİĞİ ÖNEMLİ DEĞİL”

Konu ile alakalı söz alan CHP Meclis Üyesi Bilgehan Murat Miniç, “Bahsettiğiniz kişi işinin ehli olan, liyakatli olan bir bürokratımız olacak ve belediyenin ilgili kurumunda yönetici olarak görev alacak. Beykoz’u yönetecek kadrolar, ehliyetli ve liyakatli kadroları Beykoz Belediyesi’nde istihdam etme kabiliyetine de sahiptir. Onların nereli olduğu, nereden geldiği çok önemli değil.” diye konuştu.

MİNİÇ’İN ÇELİŞKİLİ İFADESİ

Seçim dönemi “Beykoz’un çocukları Beykoz’u yönetsin diye Alaattin Köseler ile birlikteyiz.” ifadeleriyle CHP Meclis Üyesi olan Bilgehan Murat Miniç’in çelişkili ifadesi dikkat çekti.

Beykoz’u Beykozlular yönetecekti! İlk transfer Eyüp’den

MAHİR TAŞTAN’IN AKRABASI MI?

Şişli eski Belediye Başkanı Muammer Keskin’in ile akraba olan Kemal Taştan’ın soyadı benzerliği olan CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ile bir akrabalığını olup olmadığı merak ediliyor.

Beykoz’u Beykozlular yönetecekti! İlk transfer Eyüp’den

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin