Beykoz'un çocuğu Murat Miniç yine sınıfta kaldı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yerel seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Beykoz’da vatandaşlara hitap etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçim çalışmalarına İstanbul’da devam etti. Akşener, Beykoz’da gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri sonrası vatandaşlara hitap etti. Günler öncesinden duyurulara mitinge katılım düşük olurken, Anadolu Yakası İYİ Parti ilçe teşkilatlarının desteği dikkat çekti.

Bilgehan Murat Miniç’in İYİ Parti’den Beykoz Belediye Başkan Adayı olarak açıklanmasının ardından Genel Başkanı Meral Akşener’in aday tanıtım toplantısına geleceği duyurulmuş, hatta programın iki defa ertelenmesine rağmen Akşener yine de katılmamıştı.

31 Mart seçimler için proje ve çözüm önerileri yerine “Beykoz’un çocuğu” sloganıyla oy toplamaya çalışan Murat Miniç için düzenlenen miting, Anadolu Yakası ilçe teşkilatlarının desteği ile Beykoz Merkez Mahallesi Onçeşmeler önündeki alanda gerçekleştirildi.

Anadolu Yakası İYİ Parti ilçe teşkilatlarının desteği ile gerçekleştirilen miting sonrası Miniç’in “Beykoz’a gelen bakanların göremedikleri hatta bugün eski başbakanın dahi göremediği kalabalıkla Beykoz On çeşmeler Meydanında Sayın Meral Akşener’i karşılayan Beykoz’un çocuklarına teşekkürler” paylaşmı dikkat çekti.

KADINLARDAN ANNE TERLİĞİ İSTİYORUM

Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği ve esnaf ziyaretleri sonrası vatandaşlara hitap eden Akşener, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: ‘Bu kulağı çekeceksiniz. Hafiften morartabilirsiniz. 4.5 yıl boyunca sürekli seçim oldu. Eski tas eski hamam olmasını istiyorsanız, 200 gram çay isteyip sonra onu kapmaya çalışanların azarını işitmek istiyorsanız, kibir abidesine senden büyük Allah diyemezsiniz. Zam yağmuruna katlanacaksınız. Rahmetli Müslüm babanın güzel bir lafı var: ‘Yakarsa dünyayı garipler yakar.’ Bu kulak çekilmezse o parmak size sallanmaya devam edecek. Kadınlardan anne terliği istiyorum. Sonuç itibariyle doğru düzgün hizmet gelsin istiyorsanız, hakkının yanınızda olduğunu göstermek istiyorsanız kulağını çekiniz.’

‘FATİHA’YI NASIL OKUDUĞUMUZU GÖSTERECEĞİZ’

‘Ülkücüler Fatiha bilmezdi hani? Türk Milliyetçiliği ayaklarını altına almıştı.. Ülkücü kan emiciydi hani? Ey Ülkücü Hareket mensupları sizden özür diliyorum. Dediğini duydunuz mu? Kulak çekerek Fatiha’yı nasıl okuduğumuzu göstereceğiz. Tayyip beyin özelliği var: Kendisine küfür edenleri yanına alıyor. Veya bastırıp satın alır. Ben PKK’lıysam Başbakan Yardımcılığını neden teklif ettiniz? Bu ölçüsüzlüğün saygısızlığın Türkiye’yi bölen parçalayan dilin önüne geçmek sizin elinizde. Pamuk bir Erdoğan görmek istiyorsanız o kulağı çekeceksiniz.’

Beykoz'un çocuğu Murat Miniç yine sınıfta kaldı!
Bizi Takip Edin