Beykoz'un Demokrasi Şehitleri'nin ailelerine ziyaret

Beykoz'da ikamet eden demokrasi şehitlerinin aileleri ziyaret edildi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan milletimize karşı yapılan kalkışma saldırılarında şehit olan Beykozlu hemşerilerimiz Hasan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da ikamet eden demokrasi şehitlerinin aileleri ziyaret edildi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan milletimize karşı yapılan kalkışma saldırılarında şehit olan Beykozlu hemşerilerimiz Hasan Kaya ve Murat Akdemir’in evine taziye ziyaretinde bulundu.

İlçemizde ikamet eden demokrasi şehitlerinin ailelerine yapılan ziyaretler Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu ve Salim Öztürk’ün katılımıyla gerçekleşti.

Başkan Çelikbilek: “Türk Halkı Demokrasiye Sahip Çıktı”

Duaların okunduğu ve duygusal anların yaşandığı ziyarette Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Yaşadığımız bu kritik süreçte ülkemizin, devletimizin ve milletimizin daim olması için, demokrasiye sahip çıkma hassasiyeti için sizlere teşekkür ediyorum. Şehitlerimizi asla unutmayacağız ve onların emanetlerine her zaman sahip çıkacağız. Evlatlarını vatan uğruna şehit veren anne ve babalar, ellerinden öpülecek kişilerdir. Sizlere sabır, kahramanca can veren şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Başkan Çelikbilek, demokrasi şehitlerinin ailelerine başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerinde bulunulduğu ziyarette,  her zaman ailelerin yanlarında olacaklarını ve onları asla yalnız bırakmayacaklarını söyledi.

Beykoz'un Demokrasi Şehitleri'nin ailelerine ziyaret
Bizi Takip Edin