Beykoz'un genç Giresunluları Hacı Furkan'a emanet

Beykozlu Giresunlular Derneği Gençlik Kolları Başkanlığı Hacı Furkan Deniz'e verildi.

Beykoz'da Giresun Milli Takımı kurulduktan sonra Genç Giresunlu milliler ilk kez toplandı. Nisan ayında gerçekleştirilen kongreyle dernek başkanı seçilen Ali Bi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Giresunlular Derneği Gençlik Kolları Başkanlığı Hacı Furkan Deniz’e verildi.

Beykoz’da Giresun Milli Takımı kurulduktan sonra Genç Giresunlu milliler ilk kez toplandı. Nisan ayında gerçekleştirilen kongreyle dernek başkanı seçilen Ali Bilir, Başkan Yardımcısı Osman Kurtoğlu’na Gençlik Kolları’nın yapılanması görevini verdi. Kurtoğlu, Giresunlu gençlerinde yakından tanıdığı Hacı Furkan Deniz’e Beykozlu Genç Giresunluları emanet etti.

Beykozlu Genç Giresunlular, dernek lokalinde ilk toplantılarını yaptılar. Toplantıda Beykoz’un çeşitli bölgelerinden gelen gençler ilk kez birbirleriyle tanışmanın heyecanını mutluluğunu yaşadılar. Beykozlu Genç Giresunlular Başkanı Hacı Furkan Deniz; ‘Beykoz’da en kalabalık nüfuslar arasında olan Giresun gençliğinin sosyo-kültürel bağlarını kuvvetlendirmeli, Giresun’umuzun , Karadenizimizin, Beykoz’umuzun Ülkemizin güçlü geleceğine güç katan Giresun gençliği olmak için gerek şuan burada bulunun biz, gerekse Beykoz’da yaşayan Genç Giresunlu hemşehrilerimizle elele verip gönüller arasında köprüler kurmalı ve çok çalışmalıyız. Bugünün  tarihini bir kenara yazın! Bugün Genç Giresunluların Diriliş günüdür!’ dedi.

Beykozlu Genç Giresunlular Başkanı Hacı Furkan Deniz arkadaşlarıyla istişareler yaptı. Deniz; 22 Mayıs  Pazar günü 17.00’de Belediye Meydanı’nda yapılacak olan Beykoz Belediyesinin hazırlamış olduğu Yöresel Geceler – Beykoz Giresunlular Derneği Programına davet ettiler. Ayrıca 29. Geleneksel Kaymakdonduran Şenliğinin bu yıl 05 Haziran Pazar günü yapılacağını. İstanbul’daki tüm genç hemşehrilerimizin davet ederken katılımı artırmak için ekipçe çalışmalara başladılar. 

Beykoz'un genç Giresunluları Hacı Furkan'a emanet
Bizi Takip Edin