Beykoz'un genci Beykoz'da çalışacak!

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek 'Beykoz'un genci Beykoz'da çalışacak, işsizlik sorun olmaktan tamamen çıkacak.'

Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Beykoz Sana Emanet' adı altında 'Başkanla…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek ‘Beykoz’un genci Beykoz’da çalışacak, işsizlik sorun olmaktan tamamen çıkacak.’

Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Beykoz Sana Emanet’ adı altında ‘Başkanla Genç Muhabbet’ sohbet programında genç seçmenlerle Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek bir araya geldi.

Beykoz Belediyesi Hizmet Binası yanında yer alan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek, Ak Parti Beykoz İlçe Başkanımız Adem Sefer, Ak Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, Meclis Üyesi Fatih Yılmaz ile meclis üyesi adayları ve parti üyesi çok sayıda genç katıldı.

Yeni dönemde yapılacaklar hakkında bilgi veren Ak Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek; Beykoz Arena Spor Kompleksi, Kanal Riva, Kılıçlı Film Platosu, Çubuklu Sahil projeleri gibi birçok yatırım ile binlerce gence iş olanağı sağlanacağını, Beykoz’un gencinin Beykoz’da çalışacağını, işsizliği sorun olmaktan tamamen çıkaracaklarını söyledi.

2B Yasası ile ilgili de bilgi veren Başkan Çelikbilek, yeni imar planlarıyla Beykoz’un çehresinin yenileneceğini, yollar ve kaldırımların daha kullanışlı hale geleceğini, altyapı hizmetlerinin daha sağlam olacağını söyledi. ‘Beykozlu Beykoz’da Kalacak’ sözünü yineleyen Başkan Çelikbilek, Beykozluların tapularına arsa rayiç bedellerinin %50 oranında indirimli bir fiyata sahip olacaklarını belirtti.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ise konuşmasında; parti misyonu olarak gençlere her zaman öncelik tanıdıklarını belirterek salonda bulunanlara ‘Beykoz gelecekte size emanet’ mesajı verdi. Parti üyesi gençlerden özellikle bu dönemde fazla gayret göstermelerini isteyen Milletvekili Külünk; ‘’Göreceksiniz kazanacağız, bizimle birlikte kazanan aynı zamanda Beykoz olacak” dedi.

Programda ayrıca Ak Parti İlçe Gençlik Kolları’nda görevli Recep Sağlam tarafından sandık görevlilerini bilgilendirici bir sunum yapıldı.

Beykoz'un genci Beykoz'da çalışacak!
Bizi Takip Edin