Beykoz’un gençleri bu şölende buluşacak

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları 1. Gençlik Şöleni kapsamında 19 Haziran Pazar günü Beykoz Stadyumu’nda Koliva Grubu’nun konser vereceği ücretsiz etkinlik düzenliyor.
  • 18.06.2022 00:00:00

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları 1. Gençlik Şöleni kapsamında 19 Haziran Pazar günü Beykoz Stadyumu’nda Koliva Grubu’nun konser vereceği ücretsiz etkinlik düzenliyor. 

galeri isbeykoz un gencleri bu solende bulusacak 4379

Beykoz’da el ele gönül gönüle vererek dinmeyen heyecan ve enerjiyle sahada varlığını gösteren AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, bu kez ilçedeki gençleri çeşitli etkinlikler, aktiviteler ve konserlerle doyasıya eğleneceği bir şölende buluşturuyor.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, geleceğin teminatı olan gençlerle birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olacak 1. Gençlik Şöleni etkinliği düzenliyor.

GENÇLER PAZAR GÜNÜ KOLİVA İLE RİTİM TUTACAK

19 Haziran Pazar günü saat 17.00’de Beykoz Stadyumu’nda düzenlenen etkinlikte, her daim coşkusu yüksek olan Beykoz gençleri bir araya gelerek Karadeniz müziğinin sevilen grubu Koliva’nın şarkılarıyla ritim tutacak. Ücretsiz olan etkinliğin biletleri ise Beykoz’un birçok noktasında Gençlik Kolları üyeleri tarafından dağıtılıyor.

Etkinlikte, konserin yanı sıra çeşitli aktiviteler ve ikramlar da olacak.

GENÇLER STRES ATACAK

Cuma günü yarıyıl tatili ve karne heyecanı yaşayan öğrenciler ile hafta sonu gerçekleşen üniversite sınavına giren gençler bu şölen ile stresini atacak.

“BİR ŞEY YAP GÜZEL OLSUN”

İlçe Gençlik Kolları Burak Karaçam, “’Bir şey yap güzel olsun’ sloganıyla çıktığımız bu yolda düzenlediğimiz Gençlik Şöleni’mizde kardeşlerimizle olan bağlarımızı pekiştirerek, pandemi nedeniyle ara verilen geniş katılımlı etkinliklerin özlemini gidereceğiz inşallah. Heyecan içerisinde dolu dolu gerçekleştireceğimiz Gençlik Şöleni'mize tüm genç arkadaşlarımızı davet ediyorum. Şölenimizin şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi. 

İlgili Haberler