Beykoz'un gururu Serkan Tatar 'Altın Kemer'in sahibi

Beykoz'un başarılı sporcusu Serkan Tatar, ‘Altın Kemer Amatör Boks Müsabakası” nda 81 kiloda şampiyon oldu.

Yapılan son müsabakada Tatar, turunun ‘En Dövüşken Boksör Kupası'nı kazanarak Beykozluların gururu oldu. Giderek yükselen ve…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un başarılı sporcusu Serkan Tatar, ‘Altın Kemer Amatör Boks Müsabakası” nda 81 kiloda şampiyon oldu.

Yapılan son müsabakada Tatar, turunun ‘En Dövüşken Boksör Kupası’nı kazanarak Beykozluların gururu oldu. Giderek yükselen ve gelecek vadeden bir grafik sergileyen başarılı sporcu İslam Olimpiyatları ve Akdeniz Olimpiyatları’na hazırlanıyor. 1 Eylül 2016 Perşembe günü ise Sarıyer’de yapılacak olan İstanbul Şampiyonası’nda Milli Takım seçmelerine katılacak.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nün başarılı sporcusu Serkan Tatar, hedefinin Milli Takım’a seçilmek olduğunu söyledi.

Muharrem Kaşıtoğlu: “Beykoz Belediyesi Spor Kulübü’nün Başarılarıyla Övünüyoruz”

Spora gönül veren nesillerin yetişmesine katkı sunmaya devam edeceklerini belirten Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykozspor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu: “Beykoz Belediye Spor Kulübümüz 12 branşta faaliyetlerine devam etmekte. İddialı olduğumuz branşlardan biri olan boksta başarılı sporcumuz Serkan Tatar bizleri bir kez daha mutlu etmiştir. Altın Kemer Amatör Boks Müsabakası’ nda 81 kiloda şampiyon olan ve aynı zamanda tüm sıkletlerde şampiyonanın en dövüşken boksörü seçilen, karakteri ile de daima gurur duyduğumuz Serkan kardeşimi ve hocasını tebrik ediyorum. Ümit ediyorum ki, Beykoz’a daha pek çok başarı kazandıracak ve ardından gelen sporcularımıza örnek olacaktır. ” şeklinde konuştu.  

Beykoz'un gururu Serkan Tatar 'Altın Kemer'in sahibi
Bizi Takip Edin