Beykoz'un kaldırımları güzelleşiyor

Beykoz Belediyesi Kavacık'tan başlayan çalışmayla ilçeyi sokak sokak yeniliyor.

Beykoz'daki çevre ve kaldırım düzenleme çalışmaları kapsamında bu yıl ilçe geneline 25 bin m² parke taşı döşenecek, Kavacık'tan başlayan çalışmayla ilçe sokak…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Kavacık’tan başlayan çalışmayla ilçeyi sokak sokak yeniliyor.

Beykoz’daki çevre ve kaldırım düzenleme çalışmaları kapsamında bu yıl ilçe geneline 25 bin m² parke taşı döşenecek, Kavacık’tan başlayan çalışmayla ilçe sokak sokak yenilenecek.    

Beykoz Belediyesi’nin ilçenin çehresini değiştiren, vatandaşların hayatını kolaylaştıran çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Kavacık Orhan Veli Kanık Caddesi’nde başlayan kaldırım düzenleme çalışmasının ardından aynı mahalledeki Fatih Sultan Mehmet Caddesi ve Okul Caddesi’nin de kaldırımları onarılacak.  

Cadde üzerindeki işgallerin kaldırılmasıyla başlayan çalışmalarla kaldırımlar daha düzenli ve yayaların kullanımına uygun hale getirilecek. Böylece yıl sonuna kadar ihtiyaç bulunun yerlere toplam 25 bin m² parke taşı döşenmiş olacak.

Engellilere uygun düzenleme    

Beykoz’daki yol ve çevre düzenleme çalışmaları engelli ilçe sakinlerinin kullanımına uygun yürütülüyor. Engellilerin rahatça kullanımı için kaldırımlara engelli rampaları ve sarı yürüme bantları yapılıyor. Kenarlarına çelik sınır elemanları yerleştirilerek araçların kaldırıma park etmesinin önüne geçiliyor.  

Kaldırım düzenlemesi kapsamında Okul Caddesi üzerinde araç park cepleri de yapılacak.

Beykoz'un kaldırımları güzelleşiyor
Bizi Takip Edin