Beykoz'un köy okullarına spor malzemesi yardımı

Türk Kızılayı Beykoz Şubesi ile Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü, 27 köy okuluna spor malzemesi yardımı yaptı.

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Türk Kızılayı Beykoz Şubesinin ortaklaşa…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Kızılayı Beykoz Şubesi ile Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü, 27 köy okuluna spor malzemesi yardımı yaptı.

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Türk Kızılayı Beykoz Şubesinin ortaklaşa planladığı ”Köy Okullarımız Spor Yapsın, Her Türlü Bağımlılıktan Uzak Kalsın” projesi kapsamında, Beykoz’un köy okullarına spor malzemeleri yardımı yapıldı.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük, Türk Kızılayı Beykoz Şube Başkanı Çiğdem Özkan, AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Meclis Üyesi Gülay Demirel, Medipol Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Öznur Küçük ile STK temsilcileri, okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

“Köy Okullarımız Spor Yapsın, Her Türlü Bağımlılıktan Uzak Kalsın” projesi ile ilgili Türk Kızılayı Beykoz Şube Başkanı Çiğdem Özkan, Medipol Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doc.Dr.Öznur Küçük, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Necla Çağlayan, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı birer konuşma yaptı.

Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük yapmış olduğu konuşmada; “Madde ve teknoloji bağımlılığının gençlerimizin arasında yayılmasını engellemek için onlara sosyal, kültürel ve sportif sorumluluklar vererek olumlu alışkanlıklar kazandırmak gerekiyor. Bu nedenle ilçemizde sporu yaygınlaştırmak amacıyla ‘’okullarımız spor yapsın her türlü bağımlılıktan uzak kalsın‘’ projemizle öğrencilerimizin eksikliğini hissettiği spor malzemelerinin teminini yapmak için burada toplanmış bulunuyoruz. Bu kapsamda 2016-2017 eğitim öğretim yılında Beykoz atletizm takımımız sporcularının ayakkabılarının sponsorluğunu yapan Türk Kızılayı Beykoz Şubesi sayesinde yetişen atletlerimiz geçen bir yılda dünya, Avrupa ve Türkiye şampiyonu çıkararak verilen bu hediyelerin karşılığını en güzel şekilde verdiler. Türk Kızılayı Beykoz Şubesi spora ve sporcuya verdiği önem ve değer için Türk Kızılayı Beykoz Şubesi başkanı ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz ” dedi.

Konuşmaların ardından Türk Kızılayı Beykoz Şubesi ile Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü tarafından 27 köy okuluna spor eşyası teslim edildi.

Beykoz'un köy okullarına spor malzemesi yardımı
Bizi Takip Edin