Beykoz'un köylerinde Bayram bir başka güzel

Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi’nin birlikte düzenlediği ‘Bayramlaşma’ programı köylerde coşkuyla kutlandı.

Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi’nin birlikte düzenlediği ‘Bayramlaşma’ programıyla paylaş

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi’nin birlikte düzenlediği ‘Bayramlaşma’ programı köylerde coşkuyla kutlandı.

Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi’nin birlikte düzenlediği ‘Bayramlaşma’ programıyla paylaşma, bereket ve kardeşliğin sembolü Ramazan Bayramı ilçemizin köylerinde coşkuyla kutlandı.

Bayramın ilk günü Beykoz Belediye Meydanı’nda gerçekleştirilen ‘Bayramlaşma’ töreninin ardından 2. ve 3. günlerinde de ilçemizin köyleri ziyaret edildi. Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet köylerde yaşayan vatandaşların bayramını kutladı.

Bayramın ikinci gününde Örnekköy, Zerzevatçı, Alibahadır, Değirmendere ve Öğümce köylerinde vatandaşlarla bayramlaşma düzenlendi. Etli pilav ve tatlı ikramının yapıldığı bayramlaşmalarda Kaymakam Ergün, Başkan Çelikbilek köy sakinleriyle sohbet etti. Kaymakam Ergün ve Başkan Çelikbilek, yeniden inşa edilerek araç ve yaya trafiğine açılan Bozhane Köprüsü’nü de incelediler.

Bayramın üçüncü gününde de Mahmut Şevket Paşa, Riva, Göllü ve Cumhuriyetköy’de bayramlaşma tertip edildi, ikramlar yapıldı. Bayram sohbetlerinin yapıldığı ziyaretlerde, Başkan Çelikbilek ilçeyle ilgili çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, bereket ve paylaşmanın zirvesi olarak tanımladığı Ramazan Bayramı’nın ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini temenni ettiğini belirterek, “Bayramlarda bizi çepeçevre kuşatan hoşgörü, kardeşlik ve sevginin sürmesini diliyorum.” dedi.

Kaymakam Aydın Ergün de, ilçemizdeki bayram coşkusunun ve birlikteliğinin daim olmasını dilediğini söyledi.

Beykoz'un köylerinde Bayram bir başka güzel
Bizi Takip Edin