Beykoz'un Milli Takımı finalde!

Beykoz’un Milli Takımı U-14, finale yükselmeyi başardı! U-14 karması, zaferini Emniyet Müdürü’nün baklavası ile kutladı!

Beykoz’un Milli Takımı U-14, finale yükselmeyi başardı! Küçükçekmece karmasını 2-1 mağlup eden Beykoz karması, z

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un Milli Takımı U-14, finale yükselmeyi başardı! U-14 karması, zaferini Emniyet Müdürü’nün baklavası ile kutladı!

Beykoz’un Milli Takımı U-14, finale yükselmeyi başardı! Küçükçekmece karmasını 2-1 mağlup eden Beykoz karması, zaferini İlçe Emniyet Müdürü İrfan M. Bekaroğulları’nın bir tepsi baklavası ile kutladı!

Gaziosmanpaşa Karması ile Beykoz Karması finale kaldı

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun (İASKF) ilk kez düzenlediği, İstanbul İlçeler Arası U14 Futbol Turnuvası’nda, bugün oynanan “yarı final müsabakaları” sonrasında finalistler belli oldu.

Fenerbahçe Dereağzı Tesisleri’nde oynanan yarı final müsabakaları sonrasında Maltepe Karması’nı Onur’un attığı gol ile 1-0 mağlup eden Gaziosmanpaşa Karması ile Küçükçekmece Karması’nı Mücahit Aslan Peçe’nin attığı gollerle 2-1 mağlup eden Beykoz Karması finale kaldılar.

İlk yarıdaki 2-0’lık skor, ikinci yarıda 2-1 oldu

Beykoz Güncel Haber Gazetesi olarak Beykoz Amatör Spor Kulüpler Birliği (BİSK) yöneticilerinden aldığımız bilgilere göre, Beykoz U-14, ilk yarıda    2-0 önde iken, ikinci yarıda hafif bir tempo düşüşü yaşadı ve Küçükçekmece’nin attığı bir gol ile durum 2-1 oldu.

Zaferlerini maçı izlemeye gelen İlçe Emniyet Müdürü’nün kendilerine ikram ettiği baklava ile kutlayan U-14’lüler, Beykoz’a geldiklerinde de Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç’ın Beytaş’ta organize ettiği yemeğe katıldılar.

Çocuklar şimdiden paylaşılamıyor!

Gazetemize açıklamada bulunan BİSK yöneticileri, U-14 karmasındaki gençlerin büyük kulüpler tarafından daha şimdiden paylaşılamadıklarını ve aileleriyle kulislerin yapılmaya başlandığını ifade ediyorlar.

Gençlerin başarılarından gurur duyan BİSK, gazetemize; “bu çocuklara emek verdik, onlar da teşekkürlerini sahada yaptılar” açıklamasını yaptı!

Beykozlular, final maçına davetlisiniz!

BİSK yöneticileri, “ bu çocuklar bizim” sloganı ile tüm Beykozlular’ı 17 Haziran Pazar akşamı Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri’nde saat 18: 30’da yapılacak olan final maçına davet ediyor.

Bu amaçla BİSK yöneticileri ile iletişime geçebilir ve Beykoz Belediyesi’nin katkıları ile sağlanacak olan otobüslerin kalkış yer ve saatleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Haber: Arzu Başlantı

Beykoz'un Milli Takımı finalde!
Bizi Takip Edin