Beykoz'un muhtarları kendi günlerine hızlı başladı

Beykoz Muhtarlar Derneği “19 Ekim Muhtarlar Günü' dolayısıyla çelenk töreni ve çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Beykoz Muhtarlar Derneği ve yönetim kurulu üyeleri, “19 Ekim Muhtarlar Günü' dolayısıyla önce Belediye Meydanı'nda çelenk sunma…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Muhtarlar Derneği “19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla çelenk töreni ve çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Beykoz Muhtarlar Derneği ve yönetim kurulu üyeleri, “19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla önce Belediye Meydanı’nda çelenk sunma töreni düzenledi. Ardından Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamlarında ziyaret etti.

İlk olarak Belediye Meydanı’nda bir araya gelen mahalle muhtarları, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu öncülüğünde Atatürk Anıtı’na çelenk koydu. Saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı’nın okunmasının sonrasında heyet Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamlarında ziyaret etti.

Kaymakam Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçenin mülki amirlerini ziyaret çerçevesinde kendilerini ziyaret eden Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Kolcu ve yönetim kurulunu kabul ederek muhtarlara başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Beykoz’un her alanda bir cazibe merkezi olması için çalıştıklarını belirten Başkan Çelikbilek: “Diğer Kamu Kurumlarının yanında, Muhtarların da toplumda çok önemli bir yeri var. Vatandaş ve Belediye arasında köprü vazifesi yapan muhtarlarımıza gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı da “19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek “Demokrasi ve bürokrasinin temel taşı, vatandaşa ulaşan elimiz, vatandaşlarımızın da devlete ulaşmadaki en yakın kapısı kıymetli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Kolcu da; Demokrasimizin temel taşları olan muhtarlık camiasının muhtarlar günü olsun. Bu münasebetle muhtarlar günü kutlamaları programında Sayın Kaymakamımızı ve Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. Kabul ve desteklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.

 

Beykoz'un muhtarları kendi günlerine hızlı başladı
Bizi Takip Edin