Beykoz'un sokak hayvanları sahipsiz değil…

Beykoz Belediyesi, düzenlemiş olduğu kahvaltılı istişare toplantısı ile Beykoz'un tüm hayvanseverlerini bir araya getirdi.

Beykoz Belediyesi, Beytaş Sosyal Tesisleri'nde düzenlediği kahvaltılı istişare toplantısı ile Beykoz'un tüm hayvanseverlerini bi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi, düzenlemiş olduğu kahvaltılı istişare toplantısı ile Beykoz’un tüm hayvanseverlerini bir araya getirdi.

Beykoz Belediyesi, Beytaş Sosyal Tesisleri’nde düzenlediği kahvaltılı istişare toplantısı ile Beykoz’un tüm hayvanseverlerini bir araya getirdi. Toplantıya; Belediye Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç ve Salim Öztürk, Temizlik İşleri Müdürü Nihat Mutlu, Veteriner Turgut Özdemir ve hayvanseverler katıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, hayvanlar ve hayvanseverlerle ilgili sorunları bundan sonraki süreçte Salim Öztürk’ün ele alacağının bilgisini paylaştı. Toplantıda, belediyenin sokak hayvanlarına son derece önem verdiğini vurgulandı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, öncelikle Soma’da yaşanan talihsiz olaya değinerek orada yaşamını yitiren kişilerin ailelerine baş sağlığı diledi.

Dilmaç, Beykoz’un hayvanseverleri ile bir çok hizmet ürettiklerini belirterek; “Hep beraber güzel işler başardık. Bazen kurumla kişiler arasında sorun oldu ama birbirimize gösterdiğimiz hoşgörü sayesinde bu süreci tamamladık. Hayvanlarla ilgili 5 yıl içerisinde Beykoz’da çok mesafe kat ettiğimizi söyleyebilirim” diyerek görevini Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk’e devrettiğini açıkladı. Dilmaç, Öztürk’ün de bu görevi büyük bir fedakarlıkla yerine getireceğini ifade etti.

Toplantının kalan kısmı soru-cevap şeklinde geçti. Hayvanseverler, taleplerini ve önerilerini paylaştı. Ayrıca belediye tarafından yapılacak olan sokak hayvanlar için su kapları hayvanseverlere tanıtıldı, onlarında fikirleri alındı.

Beykoz'un sokak hayvanları sahipsiz değil…
Bizi Takip Edin