Halk günleri deni dönemde de hızla sürüyor

Beykoz Belediyesi'nin her hafta Perşembe günü düzenlediği “Halk Günü” yeni dönemde de devam ediyor. 

Beykoz Belediyesi'nin sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçe sakinlerinin sorunlarını dinlemek ve çözmek için düzenlediği “Halk Günü” yeni…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin her hafta Perşembe günü düzenlediği “Halk Günü” yeni dönemde de devam ediyor. 

Beykoz Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçe sakinlerinin sorunlarını dinlemek ve çözmek için düzenlediği “Halk Günü” yeni dönemde de devam ediyor. 

Her hafta Perşembe günü düzenlenen Halk Günü’ne gelen vatandaşlar randevu almadan Başkan Çelikbilek’le görüşüyor.  Başkan Çelikbilek, vatandaşları makamında ağırlayarak taleplerini dinliyor, sorunlarına çözüm buluyor. 

Katılımcı bir yerel yönetim için düzenlenen ‘Halk Günü’nde vatandaşlar güler yüzle ağırlanıyor, belediye personeli tarafından kendilerine çeşitli ikramlar sunuluyor. Halk Günü’ne katılan vatandaşlar, belediye ile ilgili talep, istek ve önerilerini doğrudan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e anlatma imkânı buluyor.

Başkan Çelikbilek: “Vatandaşın Derdi Benim Derdimdir”

Beykoz sakinlerinin görüş ve taleplerine her zaman büyük önem verdiğini belirten Başkan Yücel Çelikbilek: “Beykoz’u Beykozlularla birlikte yönetmek amacında ve kararlılığındayız. Vatandaşın derdi bizim derdimizdir. Halk gününde görüştüğüm her vatandaşın derdine derman olmaya, sorunlarını, sıkıntılarını çözmeye çalışıyoruz. Bu güne kadar bu uygulamanın çok faydasını gördük, binlerce insanımızı burada ağırladık, kendilerini dinledik. Yeni dönemde de Halk Günü uygulamamız devam edecek.” dedi.

Halk günleri deni dönemde de hızla sürüyor
Bizi Takip Edin